Rosja walczy o przyrost naturalny. Ubytek ludności najwyższy od 11 lat

13 grudnia 2019, 10:32 | Aktualizacja: 13.12.2019, 10:35
Źródło:PAP
Ubytek ludności w Rosji pod koniec tego roku osiągnie najwyższy poziom od 11 lat - podał w piątek portal RBK powołując się na dane urzędu statystycznego Rosstat. Demografowie wskazują, że spadku tego nie rekompensuje napływ migrantów.

Ubytek ludności w Rosji pod koniec tego roku osiągnie najwyższy poziom od 11 lat - podał w piątek portal RBK powołując się na dane urzędu statystycznego Rosstat. Demografowie wskazują, że spadku tego nie rekompensuje napływ migrantów.źródło: ShutterStock

Ubytek ludności w Rosji pod koniec tego roku osiągnie najwyższy poziom od 11 lat - podał w piątek portal RBK powołując się na dane urzędu statystycznego Rosstat. Demografowie wskazują, że spadku tego nie rekompensuje napływ migrantów.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • Terminator(2019-12-13 11:56) Zgłoś naruszenie 272

    Standard życia jest w Rosji ogólnie niski a nierówności wielkie no i to przekłada się na długość trwania życia i na dużą liczbę zgonów!!! Obecnie przeciętnie żyje się w Rosji o 7 lat do 8 lat krócej niż w Polsce a to jest wynik dla państw 3. świata!!! LooooooooooooooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Newsroom(2019-12-13 12:13) Zgłoś naruszenie 267

    Walczą, walczą, i padną jak muchy. Żeby wspierać Rodzinę (demografię), to trzeba trzech rzeczy - pieniadze , pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Niestety Rosja ma ich coraz mniej !

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Hello (2019-12-13 19:51) Zgłoś naruszenie 132

    Milion chorych na AIDS. Medycyna w Rosji jest rozwalona, zlikwidowano wiele szpitali, nie ma środków na lekarstwa w szpitalach. Wystarczy pooglądać ich walce się, 100 letnie szpitale na prowincji. Za wypłatę 16000 rubli na prowincji ludzie nie mają jak żyć bo ceny wysokie. Śmieszne jest to że Putin mówi że chce podnieść poziom życia jak go cały czas obniża.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Df(2019-12-14 00:54) Zgłoś naruszenie 66

    Rosja to kraj tanich k...ew. Tabletka 72h poronna dostepna od reki za cene 3 piw. Dziewuchy wala sie po wodce bez zabezpoeczen z poerwszym lepszym. Syf

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • sid(2019-12-14 11:07) Zgłoś naruszenie 61

    a co Rosja i jej elity maja do zaproponowania społeczeństwo,,,;fanatyzm narodowy i ślepa wiarę w swój kościół oraz wódkę do kawałka chleba

    Odpowiedz
  • Adamko(2019-12-13 11:05) Zgłoś naruszenie 525

    Migranci są w wieku produkcyjnym, więc kompensują ubytek ludności na który składają się przecież osoby w starszym wieku. Poza tym ubytek demograficzny zastępuje się robotyzacją.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Antynazista(2019-12-14 13:26) Zgłoś naruszenie 24

    Tylko powrót CUDOWNEJ KOMUNKI może uratować ten holokaust, który wprowadziły kapitaluchy po 89r w krajach słoeiańskich

    Odpowiedz