Putin: Nord Stream 2 zostanie ukończony z niewielkim opóźnieniem

26 grudnia 2019, 09:52 | Aktualizacja: 26.12.2019, 09:58
Źródło:PAP
Budowa Nord Stream 2

Budowa Nord Stream 2źródło: ShutterStock

Prezydent Władimir Putin powiedział w środę, że Rosja ma statek, który może dokończyć układanie gazociągu Nord Stream 2, dzięki czemu jego budowa zostanie zakończona, mimo sankcji USA, jedynie z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • marek(2019-12-28 09:19) Zgłoś naruszenie 00

    Putin inwestuje w siły lądowe, chiny morskie, Nie jestem za ruskimi, ale czasy gdzie usa wlczyly tylko z ruskimi skończyły się.

    Odpowiedz
  • Marian(2019-12-26 14:21) Zgłoś naruszenie 65

    Kuzniecow rusza na ratunek :)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tom132(2019-12-26 13:52) Zgłoś naruszenie 84

    Szukam w pamięci kiedy czekista Putin powiedział prawdę, i nie mogę znaleźć.

    Odpowiedz
  • geostrateg(2019-12-26 13:40) Zgłoś naruszenie 41

    Rurociag to projekt polityczny, a nie biznesowy dlatego rosjanie go zrobia nawet zeby to duzo kosztowalo.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-12-26 12:34) Zgłoś naruszenie 85

    Jak zwykle to tania propaganda z Kremla dla szarego obywatela w Rosji!!! Po prostu Kreml ma wiele niepowodzeń w ostatnim czasie na swojej liście!!! A ta lista jest coraz dłuższa!!! Technologicznie Rosja to wielki zaścianek!!! Dodatkowo niedawno temu ich Su-57 rozbił się przy próbnym locie!!! F-35 nie ma rywala i tak jeszcze długo będzie!!! LoooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Nord(2019-12-26 12:25) Zgłoś naruszenie 93

    Dowcip polega na tym że ten ich statek nigdy nie kładł rur tak głęboko, także Putin jak zwykle kłamie, pytanie czy pozwolenie od Danii na budowę uwzględnia pracę sprzętem nie dostosowanym do takiego zadania. Generalnie Ruskie mają duży problem i jakieś pitolenie że zaraz ogarną tylko podważa ich wiarygodność, która i tak jest na żenująco niskim poziomie.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-12-26 11:26) Zgłoś naruszenie 82

    Baju, baju z Kremla!! LoooooooooooooooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • baca(2019-12-26 10:41) Zgłoś naruszenie 114

    Gdyby mógł układać rury na Bałtyku to pewnie by to robił a nie stał na Dalekim Wschodzie. Wygląda to na pudrowanie trupa, którym NS2 powoli się staje.

    Odpowiedz