"Rossijskaja Gazieta": Duda "nie miał moralnego prawa" uczestniczyć w forum w Izraelu

10 stycznia 2020, 11:07 | Aktualizacja: 10.01.2020, 11:32
Źródło:PAP
Andrzej Duda

Andrzej Dudaźródło: ShutterStock

"Przywódca kraju, który w państwie żydowskim uważany jest nieoficjalnie za wspólnika Holokaustu, nie miał moralnego prawa do obecności" na obchodach - pisze w piątek rządowa "Rossijskaja Gazieta", komentując rezygnację prezydenta RP Andrzeja Dudy z wizyty w Izraelu.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • Hmmmm(2020-01-10 11:56) Zgłoś naruszenie 319

    Równie,powszechnie znana z prawdomówności Wybiórcza i tvn są po sowieckiej ************************** nie,wziąwszy po uwage kto tworzył te gadzinówki.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Sese(2020-01-10 12:03) Zgłoś naruszenie 434

    "Zapewnia także, że "w Izraelu nie zapominają o tym, że pewne grupy w Polsce współpracowały z faszystowskimi Niemcami, podczas gdy Armia Czerwona wraz z sojusznikami z koalicji antyhitlerowskiej wyzwoliła Europę od nazizmu" Ot, bolszewicka metoda; napaść na sąsiada, pobić, obrabować, zgwałcić mu żonę, zabić psa i uprowadzić dziecko, a potem z miną świętoszka oskarżyć publicznie o niegodne zachowanie podczas napaści.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Kłamstwo Smoleńskie! PAMIĘTAMY!!!(2020-01-10 12:22) Zgłoś naruszenie 429

    Putinowe media są tak samo wiarygodne jak pisojęzyczne czy pisopokrne w Polsce

    Odpowiedz
  • Terminator(2020-01-10 12:25) Zgłoś naruszenie 254

    Hahaha, ale propaganda prosto z Kremla!!!

    Odpowiedz
  • Ironia losu(2020-01-10 12:36) Zgłoś naruszenie 354

    Goebbels przewraca się w kotle z zazdrości na taki poziom hipokryzji i tupetu. Dla laików: to wyciągnięta w sierpniu 1939 ręka Stalina [zresztą świadomie Stalin juz w lutym 1939 na zjeździe KPZR otwarcie mówił o "dogadaniu się z Niemcami" - by zacząć rokowania pod stołem, SFINALIZOWANE w sierpniu 1939] - TYLKO ta wyciągnięta ręka Rosji stalinowskiej do sojuszu z Niemcami pozwoliła Hitlerowi wyjść z patowej sytuacji po zawarciu przez Polskę sojuszu z UK i Francja. Podpisanie układu Stalin-Hitler dało Hitlerowi wolne pole do uderzenia na Polskę i rozpętania II wojny światowej. Przez 2 lata do 22 czerwca 1941 Stalin zaopatrywał Hitlera we wszystkie surowce dla machiny zbrojeniowej III Rzeszy, w tym w gardłowe surowce strategiczne, umożliwiając mu zajęcie prawie całej Europy. Pakt Hitler-Stalin jest bezpośrednim sprawcą i przyczyna śmierci 58 mln ludzi - w tym także Holocaustu Ż.y.d.ów. Cała ta awantura stalinowskiej Rosji skończyła się uderzeniem "bratnich socjalistycznych" hitlerowskich Niemiec. Jeszcze 1 maja 1941 Rosja i Niemcy w wielkiej przyjaźni obchodziły wspólnie 1 maja - czyli Święto Ludzi Pracy. Co do Niemiec hitlerowskich i ich uderzenia 22 czerwca 1941 na Rosję stalinowską - to tylko dwie zdradzieckie hieny się pokłóciły - a stalinowska Rosja zebrała owoce swojego paktu - bo kto sieje wiatr, zbiera burzę... Za tuzin lat te same kremlowskie hieny będą skuczały i żebrały o pomoc Polski przeciw chińskiemu smokowi. Podobnie "wielcy bracia" z południa... Na ich własne życzenie - powiemy nie. Bo sobie na to zapracowali - bo teraz i dalej w przyszłości będą siali kłamstwa i nienawiść i groźby podparte atomem. Powtórzę: kto sieje wiatr, zbiera burzę...nieuchronnie.

    Odpowiedz
  • Putinowiec(2020-01-10 12:39) Zgłoś naruszenie 225

    Nasz człowiek w Warszawie niejaki herr tfusk by ładnie poskomlał.

    Odpowiedz
  • Mirmił(2020-01-10 12:39) Zgłoś naruszenie 292

    Pycha putinowskiej Rosji i Eskimosów z południa przed upadkiem kroczy.

    Odpowiedz
  • Taktak(2020-01-10 12:46) Zgłoś naruszenie 192

    Rusek zabije ci rodzine i zaząda zwrotu kosztów nabojów..

    Odpowiedz
  • Gall(2020-01-10 12:47) Zgłoś naruszenie 202

    Za to wszystko już niedługo spadnie na Rosję szereg mało przyjemnych konsekwencji. Eksploatowanie Syberii przez Chińczyków, spadek znaczenia na arenie miedzynarodowej i koniec jakichkolwiek wpływów w Polsce i coraz większej ich części w Europie Środkowej wraz z dywersyfikacją pozyskiwania surowców. Nawet już zasada dziel i rządź w Polsce nie działa jak widać, Polacy mają coraz większą świadomość i coraz trudniej nami manipulować, więc Putinkowi pali się grunt pod nogami i nic z tym nie może zrobić, jedynie poszczekać, ostatnia żałosna deska ratunku. Rosja i Izrael nie są nam już absolutnie do niczego potrzebne, nie rozumiem braku odpowiednio agresywnych reakcji na oszczerstwa wobec Polski tych dwoch państw.

    Odpowiedz
  • Maria(2020-01-10 13:21) Zgłoś naruszenie 162

    Sowieckie ludobójstwo nigdy nie zostało ukarane..I tyle w temacie.

    Odpowiedz
  • Ruski troll(2020-01-10 13:34) Zgłoś naruszenie 28

    Polska sanacyjna przegrała wojnę w dwa tygodnie i Schluss, przestali się z nią liczyć sojusznicy i wrogowie i nie liczą do tej pory. A sojusznik jest zobowiązany do pomocy a niedo walk w zastępstwie

    Odpowiedz
  • Marek(2020-01-10 14:02) Zgłoś naruszenie 519

    polacy negują wyzwolenie przez armię czerwoną polski w 1945 i uratowanie przez nich 20 milionów polaków przed śmiercią to rosjanie również wyolbrzymiają pewne fakty na niekorzyść polski czemu się dziwić !!! wy wszyscy co krytykujecie Rosję za 2 wojnę światową to gdyby nie oni zdecydowana większość z was by poprostu nieżyła!!!najważniejsze jest to że armia radziecka uratowała 20 milionów polaków przed śmiercią a nie to że piłsudczyki i im podobni nierządzili !!! śliczne dzięki rosjanie za wyzwolenie które było największe w historii naszego kraju tyle co wy zrobiliście dobrze dla naszego kraju to nikt nigdy tyle niezrobił !!!

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Gość(2020-01-10 17:41) Zgłoś naruszenie 70

    Dziwną moralność muszą mieć dziennikarze tej rosyjskiej gazety.

    Odpowiedz
  • lech(2020-01-10 20:09) Zgłoś naruszenie 13

    Ruscy robią budynia na kisiel. Sam się głupio podłożył.

    Odpowiedz