Siemens odpowiada Grecie Thunberg: Wywiążemy się z "węglowego" kontraktu w Australii

13 stycznia 2020, 12:44 | Aktualizacja: 13.01.2020, 12:56
Źródło:PAP
Siemens

Siemensźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Guenter Schiffmann

Niemiecki Siemens zdecydował, że wywiąże się z kontraktu związanego z budową kopalni węgla w Australii. Zerwania umowy zawartej w sprawie tego przedsięwzięcia z indyjską firmą Adani domagali się niemieccy aktywiści klimatyczni oraz Greta Thunberg.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Orwell(2020-01-14 18:27) Zgłoś naruszenie 10

    Nastolatka niedorozwinięta umysłowo dyktuje światu jak ma być 🤭ciekawe czasy...

    Odpowiedz
  • wyborca223(2020-01-14 05:52) Zgłoś naruszenie 10

    Będę pamiętał. Przy zakupie jakiegokolwiek sprzętu zwrócę uwagę czy simens wypełnia wskazania tej gów. Ary sterowane przez lobby ekoterorystyczne

    Odpowiedz
  • Kontemplyta(2020-01-13 23:55) Zgłoś naruszenie 20

    To kolejny argument by dzieci z zespolem Aspergera (co nie jest choroba lecz wymyslem psychologow) raczej w poprawczaku siedzialy. Bo natknalem sie na 2 agresywne przypadki.

    Odpowiedz
  • Igor(2020-01-13 20:39) Zgłoś naruszenie 11

    A tak na marginesie kiedyś ekoterorysci straszyli nas dziurą ozonową czy już ********** czy jak?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Igor(2020-01-13 20:37) Zgłoś naruszenie 61

    Parodja tłumaczyć się qówniarze bez szkoły

    Odpowiedz
  • Igor(2020-01-13 20:35) Zgłoś naruszenie 31

    Parodja tłumaczyć ************* bez szkoły

    Odpowiedz
  • Polon.(2020-01-13 19:10) Zgłoś naruszenie 70

    Ludzie... Za jakiś czas będą mówić o najbardziej skretyniałym czasie w historii ludzkości - w którym celebryci mówili -„nie miejcie dzieci, bo produkują one CO2”, a zindoktrynowana 13 latka sprawiała, ze rządy państw muszą się tłumaczyć.

    Odpowiedz
  • Szkoda gadać (2020-01-13 13:49) Zgłoś naruszenie 181

    Lewacka paranoja opanowała świat.

    Odpowiedz
  • durny Celebryta(2020-01-13 13:39) Zgłoś naruszenie 121

    nie chodzimy do teatru i kina szkoda środowiska tyle ogrzać trzeba a latem klimatyzacje trzeba włączyć! bojkotujemy kabaret kino teatr DBAMY o śodowisko

    Odpowiedz
  • św. NH(2020-01-13 13:03) Zgłoś naruszenie 73

    Płoną łatwopalne eukaliptusowe lasy, my musimy nie używać wody do mycia nóg i głowy. Ło jejku.

    Odpowiedz
  • !!!!!!!(2020-01-13 12:55) Zgłoś naruszenie 324

    Powazna firma tłumaczy się dziewczynce???Kiedy to lewactwo skonczy się ośmieszać,bo to jakaś paranoja??

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz