Morawiecki: Unikajmy kontaktów - wyraźmy w ten sposób odpowiedzialność za bliskich

14 marca 2020, 19:46 | Aktualizacja: 14.03.2020, 19:49
Źródło:PAP
Mateusz Morawiecki, Mariusz Kamiński, Łukasz Szumowski

Mateusz Morawiecki, Mariusz Kamiński, Łukasz Szumowskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Piotr Nowak

Unikajmy kontaktów w najbliższych dniach, tygodniach; w ten sposób wyrazimy odpowiedzialność za naszych bliskich – zaapelował w sobotę premier Mateusz Morawiecki. Dzisiaj przechodzimy swoisty test, kiedy tę bliskość wobec drugiego człowieka należy rozumieć inaczej – dodał.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • jason(2020-03-16 10:51) Zgłoś naruszenie 100

    Ja w raz z moją rodziną stosujemy się do zaleceń rządu i czekamy aż sytuacja się uspokoi ,innym też tak radzę !

    Odpowiedz
  • Pokemon(2020-03-16 10:24) Zgłoś naruszenie 210

    #zostanwdomu ! Wspierajmy tę akcje i wspierajmy nasz rząd wtedy szybko Polska wróci do normalności!

    Odpowiedz
  • Nana(2020-03-16 09:58) Zgłoś naruszenie 170

    Premier ma racje,stosujmy się do zaleceń rządu,wiem że teraz niektórzy muszą pracować ale jeżeli mamy możliwość to zostańmy w domu i unikajmy kontaktu z ludźmi.

    Odpowiedz
  • Mija(2020-03-16 09:30) Zgłoś naruszenie 170

    Właśnie,słuchajmy Pana premiera a wszystko będzie dobrze,nie wchodźmy z domu jeśli nie musimy!

    Odpowiedz
  • Miki(2020-03-16 09:08) Zgłoś naruszenie 130

    Całkowicie się zgadza,owszem izolacja może być ciężka i przytłaczająca ale ze względu na zdrowie naszych bliskich musimy zostań w domu i ograniczyć kontakty!

    Odpowiedz
  • fauloo(2020-03-15 23:38) Zgłoś naruszenie 30

    Słuchajmy zaleceń. Błagam was wszystkich. Nie czytajcie bzdur, tylko oficjalne komunikaty rządu. Wytycznych nie jest dużo i są łatwe do spełnienia, wystarczy tylko chcieć.

    Odpowiedz
  • agas(2020-03-15 23:16) Zgłoś naruszenie 20

    Bardzo bym sobie życzyła, żeby wszyscy się stosowali do zaleceń rządu. Teraz to bardzo ważne. Każde zalecenie to ochrona naszego zdrowia a może i życia.

    Odpowiedz
  • Młynarz(2020-03-15 16:49) Zgłoś naruszenie 20

    Dokładnie tak, powinniśmy zostać w domu i nie roznośic dodatkowo choroby i nie ryzykować zakażenia.

    Odpowiedz