Play sfinalizował dodatkową linię kredytową wysokości do 1,2 mld złWarszawa, 15.04.2020 (ISBnews) - P4 - spółka całkowicie zależna od Play Communications - sfinalizowała ustanowienie trzyletniej dodatkowej linii kredytowej w wysokości do 1,2 mld zł na okres trzech lat, podała spółka.

"Spółka sfinalizowała ustanowienie trzyletniej dodatkowej linii kredytowej w wysokości 1,2 mld zł. Finansowanie zostało uruchomione w całości, a większość środków zostanie w najbliższych dniach wykorzystana na częściową przedpłatę istniejącego zadłużenia" - czytamy w komunikacie.

W połowie marca br. zarząd P4 informował, że zawarł porozumienie z BNP Paribas Bank Polska, DNB Bank ASA, DNB Polska, PKO Bank Polski, Raiffeisen Bank International AG i Santander Bank Polska w sprawie ustanowienia i zagwarantowania dodatkowej linii kredytowej w wysokości do 1,2 mld zł na okres trzech lat na podstawie umowy kredytów uprzywilejowanych z 7 marca 2017 r. (zmienionej 14 czerwca 2017 r. oraz 8 stycznia 2019 r.).

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

(ISBnews)