"T-Bull od pewnego czasu poważnie rozważa wejście na giełdę, na początek na NewConnect. Nasze studio szybko się rozwija, a dodatkowy kapitał od nowych inwestorów umożliwi nam tworzenie gier o jeszcze wyższych budżetach. Dzięki temu nowe produkcje T-Bulla będą miały większy rozmach i powstaną w krótszym czasie. Wejście na giełdę to bardzo poważny krok wymagający długich przygotowań, dlatego z realizacją tego planu wstrzymamy się przynajmniej do przyszłego roku" - powiedział ISBnews Zwoliński.

COO T-Bull wskazywał wcześniej, że oczekuje, iż jego gra mobilna studia "Top Speed" niedługo osiągnie poziom 1 mln pobrań i jednocześnie rozpoczął prace nad kolejną grą snajperską na platformy mobilne.

Najnowsza produkcja wrocławskiego studia będzie rozbudowaną, realistyczną grą snajperską, wymagającą od gracza celności oraz koncentracji. Podobnie jak w przypadku "Top Speeda", twórcy zadbają zarówno o atrakcyjną oprawę graficzną, jak i wciągającą historię oraz grywalność. W prace nad grą zaangażowany jest cały czterdziestoosobowy zespół T-Bulla, podano również.

T-Bull to producent gier mobilnych znany m.in. z takich produkcji, jak "Zombie Combat: Trigger Call 3D" oraz "Traffic: Illegal Road Racing 5".