"Umowa zostanie zawarta na okres obowiązywania uprawnienia CTN&P wynikającego z otrzymanej przez tę spółkę koncesji, ale nie dłużej niż na okres obowiązywania uprawnienia Emitel do dysponowania częstotliwością, o której mowa w decyzji rezerwacyjnej wydanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej na rzecz Emitel" – czytamy w komunikacie.

Okres obowiązywania koncesji przyznanej CTN&P upływa 28 grudnia 2025 r. Zawarcie powyższej umowy pomiędzy Emitel a CTN&P uzależnione jest od uzyskania zgody rady nadzorczej Emitela, podano również.

Pod koniec czerwca Kino Polska TV podawało, że zakłada, że kanał Zoom TV ruszy pod koniec bieżącego roku. Spółka liczy, że po uruchomieniu Zoom TV Grupa awansuje docelowo na co najmniej 6. miejsce w oglądalności wśród telewizyjnych grup mediowych w Polsce z 8. pozycji obecnie.

Kino Polska TV S.A. to grupa medialna. Głównymi gałęziami biznesowymi grupy są: emisja i produkcja kanałów telewizyjnych, dystrybucja, działalność wydawnicza, produkcja filmowa, rekonstrukcja i archiwizacja dzieł polskiej kinematografii oraz internet. Akcje spółki są notowane na GPW od kwietnia 2011 r.

(ISBnews)