"Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości pokazania Snipera 3 na PlayStation Experience i tym, że po raz pierwszy pokażemy konsolową wersję naszej gry dziennikarzom i szerokiej publiczności. To dla nas bardzo ważne wydarzenie i liczymy, że SGW3 w wersji na PS4 zostanie przyjęty równie gorąco, co podczas poprzednich pokazów. Perfekcyjne przygotowanie konsolowych wersji gry, to teraz dla nas priorytet" – powiedział Tymiński, cytowany w komunikacie.

Premiera "Sniper Ghost Warrior 3" odbędzie się 4 kwietnia 2017 roku równocześnie na wszystkich rynkach i na najważniejsze platformy - Playstation 4, Xbox One i komputery PC.

Goście PlayStation Experience i szeroka publiczność, będą mogli nie tylko obejrzeć rozgrywkę z gry, ale również samemu rozegrać na konsoli PlayStation 4 jedną z misji.

Do tej pory na całym świecie sprzedano łącznie ponad 5,6 mln gier z serii Sniper Ghost Warrior.

"Najnowsza odsłona serii będzie najbardziej ambitnym podejściem do stworzenia najpełniejszego doświadczenia bycia snajperem w historii. Akcja gry będzie się toczyć w otwartym, zróżnicowanym świecie, w którym czeka na graczy wiele wyzwań i wyborów. Głównym bohaterem gry jest amerykański snajper Jonathan North, który będzie wykonywał zarówno oficjalną, jak i osobistą misję" – podano w informacji.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

(ISBnews)