"Na koniec września 2016 r. Grupa Erbud posiadała rekordowy portfel zamówień o wartości 2 020 mln zł, w tym 570 mln zł na rok 2016. Ponadto w okresie od 1 października do 14 listopada 2016 r. Grupa podpisała kolejnych 7 kontraktów, o łącznej wartości ponad 200 mln zł" - czytamy w komunikacie.

"Wypracowywane, jak dotąd w niełatwym przecież dla budownictwa 2016 r., solidne wyniki i portfel kontraktów do realizacji, są efektem bardzo dobrych relacji z inwestorami oraz konsekwencji w budowaniu własnej, silnej marki Erbud. Możemy pochwalić się także podpisaniem nowych kontraktów w budownictwie przemysłowo-energetycznym o wartości ponad 100 mln zł. Jeśli dodamy do tego rekordowy portfel zamówień w historii Grupy, gdzie warto podkreślić, że niektóre segmenty nie mogą pochwalić się takimi wynikami, nasz portfel świadczy o naprawdę solidnej pozycji m.in. w segmencie kubaturowym, dlatego ze spokojem patrzymy na nadchodzące lata" - skomentował prezes Dariusz Grzeszczak, cytowany w komunikacie.

Grupa Erbud to polska grupa budowlana świadcząca usługi w segmencie mieszkaniowym, komercyjnym, użyteczności publicznej oraz inżynieryjno-drogowym i energetycznym na terenie Polski i krajów europejskich. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. miała 1,76 mld zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)