"Śladem tamtego roku ogłaszam obniżkę cen paliw. Obniżka cen paliw będzie od 30 czerwca do 31 sierpnia. Paliwo będzie tańsze na każdym litrze o 30 groszy. Dla Karty Dużej Rodziny to jest 40 groszy. To będzie do czterech tankowań miesięcznie, do 50 litrów. W tamtym roku mieliśmy promocję do trzech tankowań" - powiedział Obajtek podczas konferencji prasowej.

Obniżka z aplikacją Vitay

"Skorzystać z tej promocji mogą wszyscy nasi klienci, którzy posiadają aplikację Vitay lub klienci, którzy pobiorą aplikację Vitay, ale również osoby, które posiadają jeszcze plastikowe karty Vitay" - dodał.

Reklama

W czasie letnich podróży na kierowców czeka na stacjach Orlenu kompleksowy pakiet usług, znacząco usprawniający tankowanie i płatność za paliwo oraz szeroka oferta gastronomiczna Stop.Cafe, podkreśliła spółka w komunikacie.

Szybsze transakcje

"Na około 400 stacjach paliw Orlen w całej Polsce o sprawne tankowanie dbają Mobilni Kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze" - czytamy w materiale.

Innym rozwiązaniem usprawniającym tankowanie jest tzw. kolejkowanie nalewu. Kierowcy, którzy zatankują samochód, a za paliwo zamierzają zapłacić w kasie, mogą od razu przeparkować auto na wolne miejsce parkingowe, zwalniając dystrybutor innemu klientowi. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość obustronnego tankowania. Na ponad 1 150 stacjach Orlen węże przy dystrybutorach zostały wydłużone, wymieniono także w materiale.

Grupa Orlen zarządza rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi działalność detaliczną w Europie Środkowej, wydobywczą w Polsce, Norwegii, Kanadzie i Pakistanie, a także zajmuje się produkcją energii, w tym z OZE i dystrybucją gazu ziemnego. W ramach budowy koncernu multienergetycznego spółka sfinalizowała przejęcia Energi, Grupy Lotos oraz PGNiG. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 277,56 mld zł w 2022 r. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.; wchodzi w skład indeksu WIG20.

(ISBnews)