Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiele hałasu o nic. Dlaczego Grexit nie zrani strefy euro?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
4. Stymulowanie z EBC
4. Stymulowanie z EBC / Bloomberg / Ralph Orlowski
Chociaż nie brakuje głosów o tym, że w obliczu „Grexitu” strefie euro grozi zapaść, gruntowna analiza makroekonomiczna dokonana przez money.cnn.com pokazuje, że unijna gospodarka jest odporna na wstrząsy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • esu
  2015-02-23 18:49
  Problem zadłużenia rozwiązany w ten sposób jest jak śmieć zamieciony pod dywan - to że słabiej go widać nie znaczy, że zniknął lub zmalał. On się tylko przesunął w inne miejsce.
  0
  zgłoś
 • Kroolik
  2015-02-23 14:57
  Grecja powinna wyjść ze strefy Euro i wrócić do Drachmy. Skokowy spadek wartości ich waluty, natychmiast poprawi konkurencyjność ich gospodarki. Oczywiście poziom życia spadnie bardzo, ale przez to Grecja stanie się realnym przykładem, do czego prowadzi populizm i długoletnie kupowanie głosów wyborczych za pożyczone pieniądze. Myślę, że wielu Polaków pamięta jeszcze lata 70-te i 80-te XX wieku. Teraz w Grecji następuje przejście od jednych do drugich. Pytanie kiedy wprowadzą kartki na benzynę i alternatywny rynek zakupów za waluty wymienialne (Pewexy)
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej