"Dzięki dynamicznym działaniom w ciągu ostatnich dwóch lat oraz analizie rynku, zoptymalizowaliśmy nasz model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego nowoczesnego przedsiębiorcy. Zielona Franczyza to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat, dzięki współpracy z silnym podmiotem, jakim stała się nasza spółka. To partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne oraz siła ogólnopolskiej marki" - powiedział prezes Columbus Elite Paweł Bednarek, cytowany w komunikacie.

Proponowana przez Columbus Elite Zielona Franczyza stwarza możliwość zaangażowania się w sprzedaż i oferowanie usług w zakresie instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, a niebawem również ładowarek do samochodów elektrycznych. Oferta daje przedsiębiorcom możliwość przebranżowienia, zapewniając m.in. komplet szkoleń w zakresie produktów i usług oraz technologii sprzedaży.

"Jesteśmy skutecznymi strategami rozwoju sieci sprzedaży w Polsce i za granicą. Nasza koncepcja Zielonej Franczyzy bazuje na doświadczeniach zdobywanych w czasie pandemii, kształtowaniu się nowego ładu gospodarczego i zmian, które w związku z przyspieszoną digitalizacją procesów umożliwiają pracę zdalną oraz w zespołach rozproszonych" - dodał wiceprezes Rafał Kołłątaj.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku New Connect.

(ISBnews)