Spółki współpracowały przy organizacji dwóch edycji "Letniej Gry" Programu MultiSport.

"Jesteśmy przekonani, że systemy grywalizacyjne będą ważnym uzupełnieniem oferty naszych produktów. To także istotne wzmocnienie technologiczne naszej organizacji w obszarze należącym do kluczowych kierunków rozwoju naszej grupy w kolejnych latach. Segment grywalizacji od wielu lat dynamicznie się rozwija, stanowiąc już dziś nieodłączny element nowoczesnych platform wellbeingowych i systemów HR" - powiedział członek zarządu Benefit Systems, odpowiedzialny za finanse Bartosz Józefiak, cytowany w komunikacie.

Rozwiązania YesIndeed to programy aktywizacji i wsparcia sprzedaży oraz obszarów HR, a także WannaBuy, czyli system kafeteryjny z rozwiązaniami z obszaru well-beingu i elementami grywalizacji. Istotną kompetencją YI są audyty sił sprzedaży i struktur wewnętrznych, które kładą nacisk na synergie i umożliwiają optymalne kształtowanie struktury działów w organizacji, zaznaczono.

"W Benefit Systems uważnie obserwujemy trendy rynkowe, by rozwijać i tworzyć innowacyjne rozwiązania, odpowiadające na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Grywalizacja doskonale sprawdza się w szkoleniach, onboardingu, czy programach wellbeingowych, mając realny wpływ na budowanie zaangażowania pracowników oraz kształtowanie postaw i nawyków prozdrowotnych" - dodał Dariusz Deszczka z Benefit Systems, który dołączy do zarządu YesIndeed i będzie odpowiedzialny za proces integracji.

Jak podkreślono, zespół YesIndeed oraz obecny zarząd będą kontynuować swoją pracę i rozwijać produkty przy pełnym wsparciu Benefit Systems.

YesIndeed jest liderem rozwiązań wykorzystujących grywalizację w programach wsparcia sprzedaży, z których korzystają m.in. międzynarodowe firmy z branży finansowej, FMCG czy motoryzacyjnej.

Grupa kapitałowa Benefit Systems jest dostawcą rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych w zakresie m.in. kart sportowych oraz kultury i rozrywki (Program Kinowy, MultiTeatr). Od kwietnia 2011 roku spółka jest notowana na parkiecie głównym GPW.

(ISBnews)