Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze greckie wyspy w 2013 r.

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
6. Kefalonia – 2,42 proc. Wyspa ta znajduje się na Morzu Jońskim i jest jedną z największych w Grecji, co pozwala jej bez problemu radzić sobie z dużym napływem turystów, choć nie jest przesadnio zatłoczona. Można dolecieć tam bezpośrednio, ponieważ na wyspie jest lotnisko. Na północnym wybrzeżu znajduje się trudno dostępna, ale warta zachodu plaża Myrtos – uznawana za jedną z najpiękniejszych na świecie. Na zdjęciu latarnia morska Argostoli.
6. Kefalonia – 2,42 proc. Wyspa ta znajduje się na Morzu Jońskim i jest jedną z największych w Grecji, co pozwala jej bez problemu radzić sobie z dużym napływem turystów, choć nie jest przesadnio zatłoczona. Można dolecieć tam bezpośrednio, ponieważ na wyspie jest lotnisko. Na północnym wybrzeżu znajduje się trudno dostępna, ale warta zachodu plaża Myrtos – uznawana za jedną z najpiękniejszych na świecie. Na zdjęciu latarnia morska Argostoli. / ShutterStock
Grecja stała się w tym roku najpopularniejszym kierunkiem wakacyjnym Polaków. Oto greckie wyspy, które wybieraliśmy najczęściej według serwisu Fly.pl. Dlaczego warto tam pojechać?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej