Reklama
Reklama

Tanie parkowanie i szybki przejazd. Oto ranking miast, które są najbardziej przyjazne kierowcom

17 kwietnia 2018, 06:15
Po szczegółowym przeanalizowaniu danych oraz zebraniu wszystkich punktów przyznanych w poszczególnych kategoriach najbardziej przyjaznym miastami dla kierowców powyżej 300 tys. mieszkańców okazał się Lublin. Z miast o dużej populacji dobrze z punktu widzenia kierowców zaprezentowały się także: Szczecin i Bydgoszcz. Ranking większych miast zamykają: Warszawa, Poznań i Wrocław – tam niestety zmotoryzowani nie mają lekkiego życia.
Po szczegółowym przeanalizowaniu danych oraz zebraniu wszystkich punktów przyznanych w poszczególnych kategoriach najbardziej przyjaznym miastami dla kierowców powyżej 300 tys. mieszkańców okazał się Lublin. Z miast o dużej populacji dobrze z punktu widzenia kierowców zaprezentowały się także: Szczecin i Bydgoszcz. Ranking większych miast zamykają: Warszawa, Poznań i Wrocław – tam niestety zmotoryzowani nie mają lekkiego życia. / Media
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama

Komentarze(8)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Pióro
  2018-04-19 12:05:53
  Właśnie wróciłem z Amsterdamu gdzie już od wiele lat nie byłem. Rower króluje, a jak auto to już co trzecie to elektryk. Diesla nie ma. Miło się jeździ rowerem, rodziny wszystko im załatwiają. Zero stres że jakiś kozak cię autem potrąci. Królują małe sklepiki, własność sąsiadów, a nie jakieś mega-korpo zagraniczne gdzie trzeba się autem na peryferii miast się pchać. Ludzie wyluzowani bo ma się bezpośredni kontakt na rowerach a nie auto-agresja ze swojego dwu tonowego bydła.
  12
  pokażodpowiedzi (1)
 • Zdziwiony
  2018-04-17 09:55:56
  Bardzo ciekawe, że we Wrocławiu jest najmniejsza liczba kolizji w przeliczeniu na 1000 osób, a jednocześnie najdroższe OC. Zastanawiające.
  0
  pokażodpowiedzi (1)
 • dyzio
  2018-04-17 21:27:14
  może tam jest najwięcej Yanosikow? Korki objechane, mandatów nie ma bo ostrzeganie pierwsza klasa
  0
 • ABC
  2018-04-26 09:40:15
  Miasta mają być dla ludzi a nie dla samochodów. Jest to częścią cywilizacji europejskiej. Miasta dla samochodów (a raczej dla 5-tonowych monstrów) są w USA; np. Houston to 1% przyjazności dla człowieka, 99% przyjazności dla pojazdu i — największe korki.
  6
 • exc
  2018-04-18 11:29:36
  To jak w tym Szczecinie w końcu jest? "Jak wynika z danych systemu Yanosik wśród miast powyżej 300 tys. ludności najmniej obaw pod względem kolizji na drodze mogą mieć mieszkańcy Wrocławia. Nieco więcej wypadków odnotowano w Gdańsku i !Szczecinie!. Najgorzej kształtuje się sytuacja w Warszawie, Poznaniu i ?Szczecinie? – tam w przeliczeniu na 1000 mieszkańców przypada najwięcej kolizji w grupie dużych miast."
  0
 • na szage
  2018-04-18 23:34:34
  Zwyciężyły miasta peryferyjne, czyli blisko granicy UE lub linii brzegowej. Przez Poznań i Wrocław odbywa się tranzyt z UE w głąb Polski i przejeżdżają auta nie zarejestrowane w Pozwrocku.
  2
Reklama
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej