Michał René ma 22 lata doświadczenia w pracy w transporcie międzynarodowym, w tym 14 lat w obsłudze frachtu lotniczego i procesów celnych. W latach 2003-2005 prowadził Biuro Frachtu Lotniczego DB Schenker Logistics w Warszawie. Przez ostatnie 3 lata pracował jako dyrektor zarządzający w międzynarodowej korporacji kurierskiej, a wcześniej przez 4 lata dla amerykańskiego spedytora lotniczego i morskiego. W obu firmach odpowiadał za rozwój biznesu lotniczego i morskiego między Polską a Ameryką Północną oraz Środkowym Wschodem.

„DB Schenker Logistics Polska to firma dojrzała i odpowiedzialna, która stawia na rozwój i ciągle doskonali strategię zarządzania. Bazując na modelu EFQM, podchodzi do biznesu w sposób kompleksowy. Cieszę się, że jako Dyrektor Biznesu Lotniczego będę wspomagać te działania” – mówiRené. „Razem z moim zespołem będziemy dbać o optymalizację rozwiązań i dalszy rozwój powierzonego mi biznesu, zwłaszcza z uwzględnieniem rynków wschodnich. Ten region niesie ze sobą wiele wyzwań, ale też mobilizuje do ciągłego doskonalenia i świadczenia usług na najwyższym poziomie” – dodaje.

René ukończył studia na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwsze sukcesy menadżerskie zdobywał w polskiej spółce transportowej, a następnie w międzynarodowej firmie spedycyjnej, gdzie poznał także proces odpraw celnych, ukierunkowanych na obsługę sieci drobnicowych.

Pasjonuje się jazdą konną, uprawia snowboarding i kolarstwo górskie. Ceni sobie relacje z ludźmi i partnerskie stosunki z klientami. Jest członkiem wielu grup i stowarzyszeń powiązanych z biznesem lotniczym.