Flota przewoźnika składa się z 18 luksusowych belgijskich autobusów marki Van Hool o najwyższym standardzie wyposażenia. W ciągu najbliższych czterech lat w barwach linii PolskiBus ma jeździć 100 takich autokarów. Jeden 14,5-metrowy pojazd będzie mógł przewieźć 70 osób na miejscach siedzących.

>>> Polecamy: Rewolucja na polskim rynku - startuje tania linia autobusowa za złotówkę

W każdym z autokarów pasażerowie będą mogli korzystać z darmowego internetu łącząc się przez Wi-Fi. Dzięki zamontowanym gniazdkom elektrycznym z naładowanie baterii od laptopa czy telefonu komórkowego również nie będzie problemu. Klimatyzacja i uchylne skórzane siedzenia mają zapewnić komfort jazdy. Autokary są przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych oraz mają, jedne z najbardziej ekologicznych w Europie, silniki o niskiej emisji dwutlenku węgla.

Linia PolskiBus to marka przewoźnika Souter Holdings Poland, polskiej spółki należącej do szkockiego funduszu Souter Investments. Fundusz posiada szeroki portfel aktywów składający się głównie z akcji spółek, publicznych funduszy inwestycyjnych oraz udziałów w prywatnych firmach.

Aby obejrzeć galerię, kliknij w zdjęcie poniżej