Warszawa, 17.05.2016 (ISBnews) - Ronson Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji City Link na rogu ulicy Skierniewickiej i Wolskiej w Warszawie. Do oferty trafią 184 lokale, podała spółka.

"Ogromna popularność dwóch pierwszych etapów to zasługa m.in. doskonałej lokalizacji inwestycji położonej zaledwie 10 minut od biznesowego centrum stolicy. Dużym ułatwieniem dla przyszłych mieszkańców będzie również kolejna stacja drugiej linii metra, która będzie położona tuż obok osiedla. W ofercie trzeciego etapu dominują lokale dwupokojowe o atrakcyjnych i ustawnych rozkładach, co w połączeniu ze znakomitą lokalizacją, czyni City Link idealną propozycją także dla inwestorów" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

W trzecim etapie City Link powstaną 184 mieszkania, od kawalerek, przez popularne lokale dwupokojowe o ustawnych rozkładach, aż po większe mieszkania trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Powierzchnia oferowanych mieszkań zaczyna się od 31 m2 i sięga 121 m2.

Budowa trzeciego etapu ruszy w III kwartale 2016 r., a jej zakończenie planowane jest na II kwartał 2018 r. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z I i II etapu projektu, który oddanie do użytku planowane jest na II kwartał 2017 r., podano także.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedał 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)