"W tym roku planujemy rozpoczęcie sprzedaży inwestycji przy ul. Kopernika. W ofercie będą przede wszystkim mieszkania dwu i trzy pokojowe, ale również i kawalerki - 29 m2 z możliwością wydzielania osobnego pokoju, jak i ponad 70-metrowe mieszkania 4-pokojowe" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży JHM Development Kaja Mirgos, cytowana w komunikacie.

Nowa inwestycja zlokalizowana jest niedaleko Zalewu Zadębie w Skierniewicach. W budynku zaprojektowano 35 mieszkań wraz z balkonami i ogródkami. Na terenie działki i w hali garażowej budynku przewidziano miejsca postojowe.

"Ta kameralna inwestycja jest idealnym uzupełnieniem oferowanych na terenie Skierniewic nieruchomości. Łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i przytulną atmosferą. Jest najlepszym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji przy jednoczesnym trzymaniu się z dala od gwaru centrum miasta" - powiedziała prezes JHM Development Regina Biskupska, także cytowana w komunikacie.

JHM Development to firma deweloperska z grupy Mirbudu. Realizuje inwestycje na terenie województwa mazowieckiego, jest operatorem Centrum Hal Targowych Marywilska 44. Jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od 2011 r.

(ISBnews)