Eurowizyjne „zastaw się, a postaw się”? Oto ile Ukraina wyda na festiwal

11 maja 2017, 06:50
Tylko na Forsal.pl
Scena konkursu Eurowizji w Kijowie

Scena konkursu Eurowizji w Kijowieźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: Tereschenko Anton

Zwycięstwo w konkursie, ogromna radość, a potem blady strach: no tak, teraz musimy zorganizować gigantyczny koncert.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (18)

  • Qwerty(2017-05-11 08:51) Zgłoś naruszenie 4816

    Nie rozumiem idei tego festiwalu. Nie znam nikogo kto oglada. Nie wiem po co jest organizowany.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • George(2017-05-11 10:17) Zgłoś naruszenie 3210

    Festiwal Eurowizji to jakiś przekręt. Przecież to wiocha i chałtura najpodlejszego gatunku więc wydawanie milionów na taki żałosny spektakl od razu nasuwa podejrzenia graniczące z pewnością. Ktoś po prostu goli niezłą kasę, którą wybulają państwa, a więc podatnicy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Obserwator(2017-05-11 08:30) Zgłoś naruszenie 2939

    Tow. M. Trybozko, szerząc kłamstwo "sytuacji nie poprawia trwająca wciąż na wschodzie kraju wojna z siłami rosyjskimi" nie pomaga temu portalowi. Szanowna Pani, będąc wiele razy na Ukrainie (co w Pani przypadku jest raczej wątpliwie) dokładnie przyjrzałem się tamtejszemu konfliktowi. Jest to Wojna Domowa pomiędzy wschodnimi regionami ukrainy na których przeważa ludność rosyjskojęzyczna oraz zachodnią nacjonalistyczną profaszystowską z ludobójcą Polaków Bandierą na czele. Rosja z 3 armią Świata jakby była w to zaangażowana zajęła by cała ukrainę w 48 godz. Szkoda, że w artykule zabrakło zdjęć *********** bezpańskich psów które się odławia w Kijowie i zabija metalową rurą albo obdziera ze skóry, obiektywizm boli ?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • eMZik(2017-05-11 08:45) Zgłoś naruszenie 277

    Obiektywizm to rzadka cecha u redaktorow.

    Odpowiedz
  • ehh(2017-05-11 12:21) Zgłoś naruszenie 215

    Ukraincy już z tego zrobili gre polityczną, ruska już wjechac tam nie może :V. Nawet przy takim gniocie jak eurwizja nie potrafią się zachowywać

    Odpowiedz
  • Admin.(2017-05-11 10:45) Zgłoś naruszenie 159

    Podobnie jest z Rosją !! Naród krwią pluje , ale oligarchia kradnie i zbroją się po zęby !

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • porusz ręką(2017-05-11 12:14) Zgłoś naruszenie 112

    Ciekawe ile hektarów ziemi sprzedadzą aby pokazać przepych?

    Odpowiedz
  • Milla(2017-05-12 04:44) Zgłoś naruszenie 74

    Wszystkie te piosenki to takie lalala, wlecą jednym uchem, wylecą drugim. Ani sie tego zanucić pod prysznicem nie da ani rozróżnić jedną od drugiej.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz