Raj na ziemi istnieje. Komputer znalazł miejsce, w którym żyje się najlepiej

11 sierpnia 2017, 06:33
Źródło:forsal.pl
Perth, Australia

Perth, Australiaźródło: ShutterStock

Przez 3 miesiące system komputerowy analizował ponad 5 milionów danych z różnych źródeł. Wykorzystując technologię „machine learning”, wskazał idealne miejsce do zamieszkania na ziemi. Oto ono.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (26)

  • Monika(2017-08-12 23:26) Zgłoś naruszenie 20

    Niestety Melbourne po pięciu latach juz nie jest najlepszym miejscem do życia. Tak sie stało przez fakt, ze co tydzień napływa tu 2 tysiące nowych. Ruch makabryczny.

    Odpowiedz
  • Terminator(2017-08-11 21:29) Zgłoś naruszenie 17

    Australia jest iluzja! Hahaha!!

    Odpowiedz
  • robespiere(2017-08-11 18:41) Zgłoś naruszenie 1524

    Bez sens ja tam lubię swoj ogrodek pod Opolem

    Odpowiedz
  • Admin.(2017-08-11 13:13) Zgłoś naruszenie 7077

    Za dziesięć, do piętnastu lat, to Polska będzie takim wymarzonym spokojnym "Rajem", dla biznesu i życia zwykłych ludzi .... Swiat tego niedługo będzie nam zazdrościł !!

    Pokaż odpowiedzi (10)Odpowiedz
  • gucia(2017-08-11 13:04) Zgłoś naruszenie 344

    najbardziej kryminogenne miasto w australi, w/g stat. australijskich

    Odpowiedz
  • przykrr(2017-08-11 11:42) Zgłoś naruszenie 3510

    W Perth ostatnio pojawiły sie pierwsze szariat patrole i co raz glosniej milujacy pokój domagają się dzielnicy szaria law.Niestety tam juz też brodaci narzucają zasady

    Odpowiedz
  • Maniek(2017-08-11 10:21) Zgłoś naruszenie 376

    A o pająkach ani słowa...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • M&M(2017-08-11 10:16) Zgłoś naruszenie 2430

    Ja tam głosuję na Ełk. W weekend się wybieram i już nie mogę się doczekać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wert(2017-08-11 08:48) Zgłoś naruszenie 3235

    A ja tam uważam, że Urszulin jest lepszym miejscem do życia niż Perth ;)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • marko(2017-08-11 08:32) Zgłoś naruszenie 451

    byłem w perth.coś pięknego.wyjazd życia!polecam!

    Odpowiedz
  • Gratuluję(2017-08-11 08:14) Zgłoś naruszenie 375

    No to gratulacje. Myślę, że niewiele osób może sobie na to pozwolić, żeby tak radykalnie zmienić miejsce zamieszkania. Trzeba znać języki i mieć trochę kasy jednak. W końcu tam też za coś trzeba żyć. Szczerze podziwiam takich przebojowych i odważnych ludzi. Ja nie czuję się na siłach.

    Odpowiedz
  • vito.anstadt(2017-08-11 06:58) Zgłoś naruszenie 2932

    To jakas lipa,poniewaz Australia jako taka oraz jej miasta od dawna sa w czołówkach wszystkich rankonigow najlepszych miejsc.Ale wybrać wielkie miasto jako ideal,to KRETYNSTWO i swiadczy to tylko o tendencyjnym algorytmie. Ja i rodzina i znajomi,po latach wałęsania się po całym swiecie,wybralismy Teneryfe a tam Puerto de La Cruz.I każdy dzień potwierdza,ze mamy racje.Klimat ,przyroda,ludzie,ocean a przedw wszystkim niezykle bezpieczeństwo w dzień i w nocy.Polecamy wszystkim.No i koszty utrzymania,naprawde znikome,znacznei atniej nzi w Polsce.

    Odpowiedz