Czarnecki obawiał się o niezależność audytora. W poniedziałek opublikujemy pełne nagranie i stenogram

18 listopada 2018, 20:00 | Aktualizacja: 18.11.2018, 22:31
Źródło:Forsal.pl
KNF

KNFźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Zdaniem miliardera prezes BFG Zdzisław Sokal naciska na biegłego rewidenta, aby ten zawiązał większe rezerwy w Getinie. Nie ma dowodów na brak niezależności audytora – odpowiada EY.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • obserwator(2018-11-19 07:05) Zgłoś naruszenie 00

    Czarnecki tonie już od kilku lat. Wystarczy popatrzeć na kursy jego spółek. Jako były TW postanowił się odwdzięczyć oficerom prowadzącym i uderzyć w ich przeciwników politycznych mimo, że praktycznie nic ma sensownego do powiedzenia.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Arnold (2018-11-19 05:27) Zgłoś naruszenie 20

    Akurat jego słowa nie mają znaczenia, jak się sam nagrywał.

    Odpowiedz
  • Jurek M(2018-11-18 22:29) Zgłoś naruszenie 287

    Nareszcie pookrągłostołowy syf, PiS zgonie z prawem będzie mógł wyczyścić i komunistycznych bandytów banksterów, którzy uwłaszczyli się na naszym majątku,! PiS będzie mógł zgodnie z prawem pozamykać cwaniaków i rząd PiS to zrobi - to pewne ! Pan Czarnecki już może pakować manatki !!

    Odpowiedz
  • fdh(2018-11-18 22:22) Zgłoś naruszenie 42

    najmądrzejsi to tylko zakładają lokaty wysokoprocentowe i zarabiają na tym nawet jeśli bank upadnie (czego jestem pewna się nie wydarzy bo nikomu na tym nie zależy)

    Odpowiedz
  • nex(2018-11-18 21:51) Zgłoś naruszenie 62

    jak dłużej ta niepewność się będzie utrzymywać i kolejne jakieś oskarżenia nagrania będą wypływać to ten bank padnie i nie przez aferę tylko klienci go sami wykończą wyciągając z niego depozyty

    Odpowiedz
  • Monika(2018-11-18 20:57) Zgłoś naruszenie 111

    Cieszy tylko to, że oszczędności są zabezpieczone, bo BFG oferuje wypłaty aż do 100 tys euro

    Odpowiedz
  • NIEprawo i NIEsprawiedliwość(2018-11-18 20:08) Zgłoś naruszenie 2031

    To jest największa afera po 1989 r. !!! To są struktury mafijne, niczym włoska ośmiornica :( __Kto nami rządzi? To są zachowania rodem z Rosji Putina.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz