Trump: Wielu ludzi na wysokim szczeblu wywiadu było zachwyconych moją konferencją prasową z Putinem

18 lipca 2018, 13:18 | Aktualizacja: 18.07.2018, 13:21
Źródło:PAP
Donald Trump

Donald Trumpźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Andrew Harrer

Prezydent USA Donald Trump napisał w środę na Twitterze: „wielkie wyniki nadejdą" z prezydentem Władimirem Putinem oraz: "tak wielu ludzi na wysokim szczeblu wywiadu było zachwyconych moją konferencją prasową". Prezydent USA jest krytykowany za przebieg tej konferencji.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • PiSar(2018-07-18 14:03) Zgłoś naruszenie 100

    Wywiadu rosyjskiego, to miał na myśli?

    Odpowiedz
  • normalny(2018-07-18 13:43) Zgłoś naruszenie 52

    Co ten gość jara? Czy odmienne stany świadomości są podstawą do impeachmentu, czy potrzebny będzie snajper? Bo na wypożyczenie agentek ze strzykawkami od Kim Dzong Una raczej nie ma co liczyć - to przyjaciel prezydenta.

    Odpowiedz
  • Jaro(2018-07-18 15:38) Zgłoś naruszenie 50

    W tej sytuacji Trump zachowałby się najbardziej honorowo, najzwyczajniej w świecie rezygnując, tak jak Nixon. Ta konferencja z Putinem to był żart, a za chwilę może się okazać, że Kim faktycznie go zrobił w jajo z atomówkami. Prawdopodobieństwo, że wygra następną kadencje, jest i tak minimalne, więc równie dobrze może od razu przekazać pałeczkę Penceowi.

    Odpowiedz
  • wywiad rosyjski(2018-07-18 16:30) Zgłoś naruszenie 40

    Zakochany w sobie bobas zapomnial powiedziec ze chodzilo o wysoki szczebekl wywiadu rosyjskiego

    Odpowiedz
  • tatanka(2018-07-18 14:51) Zgłoś naruszenie 30

    Ja słyszałem, że jak wracał Air Force One z Europy to wszyscy jego doradcy uciekli na koniec samolotu tam gdzie siedzą dziennikarze i goście bo gość był totalnie wkurzony, że tak źle wypadł. USA to super kraj ale, to nie znaczy, że nasza wolność musi być w ich interesie.

    Odpowiedz
  • fajf aweniół(2018-07-19 07:57) Zgłoś naruszenie 00

    Myślę, że dzięki temu doświadczeniu D. Trump właśnie zrozumiał jak rozumieją słowo "prawda" Rosjanie. Jak potrafią przekręcać fakty, ich kontekst i jak sprawnie zmieniają przedmiot negocjacji. Już teraz zobaczył, że może się w kwestii negocjacji od Rosjan wiele nauczyć. Teraz dopiero nastąpi zmiana D. Trumpa w podejściu do Rosji. Dobrze, że nie odbyło się to jakimś kosztem dla Europy.

    Odpowiedz
  • bubu(2018-07-18 13:42) Zgłoś naruszenie 00

    bzzz

    Odpowiedz