Traczyk: Być może taktyka Merkel wobec Putina jest błędna. Ale to jeszcze nie zdrada

21 sierpnia 2018, 09:40 | Aktualizacja: 21.08.2018, 09:40
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Angela Merkel w czasie spotkania wyborczego w Hamburgu, 20.09.2017

Angela Merkel w czasie spotkania wyborczego w Hamburgu, 20.09.2017źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Krisztian Bocsi

Sobotnie spotkanie w podberlińskim Mesebergu prezydenta Rosji Władimira Putina z kanclerz Niemiec Angelą Merkel było jego pierwszą bilateralną wizytą w RFN od czasu rosyjskiej agresji na Ukrainę i aneksji Krymu. Jednak zamiast panikować, przemyślmy lepiej naszą własną politykę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • gosc(2018-08-21 16:46) Zgłoś naruszenie 13

    MILOSC WZAJEMNA FASZYSTY I KOMUCHA ZAWSZE PROWADZI DO WOJNY. NIEMA NIEMCA KTORY NIE KOCHA HITLERA TAK JAK NIEMA SOWIETA KTORY NIE KOCHA STALINA, TAKA MENTALNOSC DEMOKRACJI LIBERALNEJ HAHAHAHAHA

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kurozwadze(2018-08-21 11:01) Zgłoś naruszenie 239

    Czy dla czlowieka , ktory zna chociaz podstawy historii Polski i naszych sasiadow moze to byc zaskoczeniem ? Przeciez Niemcy i Rosja , to dwie bliznicze cywilizacje ( e.g. Feliks Koneczny , Samuel Huntington ) . Tylko pozostaje zywotne dla nas pytanie : co my z tym zrobimy ? Polecam dla otwartych na prawde wspaniale wyklady na ( YT ) ten temat jednego z najlepiej wyksztalconych umyslow : "Obraz Moskwy Prof Piotr Jaroszyński Chicago 09 28 2014" i " Grunwald – zderzenie dwóch cywilizacji - prof. dr hab. Piotr Jaroszyński ".

    Odpowiedz
  • Jurek M(2018-08-21 10:51) Zgłoś naruszenie 4234

    Niemcy są w zwarciu totalnym z USA, więc szukają wyjścia z tej mało komfortowej sytuacji, która bardzo szkodzi ich gospodarce. Natomiast niemiecka przyjażń z Rosją, mimo sankcji zachodu, również Niemcom nie przyniesie pochwał USA, i części krajów UE ! Jeśli nie powstanie Nord Stream 2 to Rosja jak i Niemcy, będą w dość trudnej sytuacji gospodarczej, a szczególnie Rosja.Kurczą się rynki zbytu, to zła wiadomość dla Niemiec, a dla Rosji fatalna wiadomość, to ta że gazu jest coraz więcej ,a USA będą zaopatrywać w gaz również Europę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bulwa(2018-08-21 10:36) Zgłoś naruszenie 51

    Panie Raczyńska i Świstuniuk nie ustają w wysiłkach naprawy tego co narobił Parafianowicz a gacie jak były pełne tak są nadal. Przy okazji, czy Pan Zbigniew już szuka innej przystani?

    Odpowiedz
  • Jurek M(2018-08-21 10:27) Zgłoś naruszenie 5366

    Złota Anielcia wg. lewicy działa racjonalnie z Rosją - tak jak racjonalnie działa w lasach w Bawarii, z kornikiem? My też chcieliśmy działać racjonalnie w Puszczy Białowieskiej i nam polscy i niemieccy wściekli ekolodzy zabronili ! To jak to jest z tą racjonalnością ? Jednym wolno innym NIE ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • PO(2018-08-21 09:54) Zgłoś naruszenie 1518

    Sprzedam Polske.Berlinowi czy Moskwie..wsjo ryba..

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz