Piloci z Izraela: Rosyjskie systemy przeciwlotnicze S-300 nie wykryją myśliwców F-35

11 października 2018, 11:27 | Aktualizacja: 11.10.2018, 11:31
Źródło:PAP
Myśliwiec F-35

Myśliwiec F-35źródło: ShutterStock

Piloci z Izraela mieli możliwość sprawdzenia na Ukrainie możliwości rosyjskich systemów przeciwlotniczych S-300 i doszli do wniosku, że nie wykryją one myśliwców piątej generacji F-35 Lightning II - podały w czwartek media rosyjskie, powołując się na portal Soha News.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (24)

  • olo(2018-10-12 10:58) Zgłoś naruszenie 02

    ale tutaj dużo ruskich troli.... fuj...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pitu pitu(2018-10-11 22:21) Zgłoś naruszenie 66

    Nie trzeba S-300 , one samoczynnie spadają , właśnie podali , że zawieszają loty tych cudeniek

    Odpowiedz
  • dr_olek(2018-10-11 19:18) Zgłoś naruszenie 40

    Przecież Rosjanie mają już nowszy system S-400.

    Odpowiedz
  • js(2018-10-11 19:05) Zgłoś naruszenie 60

    Na zdjęciu jest f-22, a nie f-35

    Odpowiedz
  • wasilij(2018-10-11 16:11) Zgłoś naruszenie 72

    Ja bym się najpierw na miejscu NATO upewnił, że te ukraińskie systemy w ogóle wykrywają jakieś samoloty.

    Odpowiedz
  • baba ze wsi(2018-10-11 13:07) Zgłoś naruszenie 2715

    Rosja samoloty F35, może przecież widłami niszczyć - wideł przecież mają w bród !

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • pytanko (2018-10-11 12:57) Zgłoś naruszenie 177

    Tylko dlaczego juz Ci bandyci nie bombardują Syrii?Mają okazje w bandycki sposób przetestować systemy S 300.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • ***** męska sprawa klamcow(2018-10-11 12:45) Zgłoś naruszenie 822

    Antoni zapewnił iż polskim pilotom wystarcza dźwignął od stodoły są niewykrywalne przez radary doszli bumerangi i drony wiec PiS uzbroił ich po 💒🕋zeby

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Terminator(2018-10-11 11:55) Zgłoś naruszenie 3211

    Takie samoloty F-35 Lightning II by się Polsce przydały! 50 maszyn wystarczyłoby na początek!!!Trzeba Migi zastąpić!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Putin(2018-10-11 11:51) Zgłoś naruszenie 1434

    Państwo upadłe, "kraina U" wasalnie rozpłaszcza się przed swoimi mocodawcami niczym "Polin"

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz