Nie będzie Marszu Niepodległości 11 listopada w Warszawie. "Dwukrotnie pisałam ws. delegalizacji ONR"

7 listopada 2018, 14:33 | Aktualizacja: 07.11.2018, 15:28
Źródło:PAP
Warszawa

Warszawaźródło: ShutterStock

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz poinformowała w środę, że podjęła decyzję o zakazie organizacji Marszu Niepodległości 11 listopada. Nie tak powinno wyglądać świętowanie stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę - powiedziała.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (36)

  • Realista(2018-11-08 08:18) Zgłoś naruszenie 50

    Faszyści z PO zakazali marszu Patriotów

    Odpowiedz
  • witzer(2018-11-08 08:10) Zgłoś naruszenie 00

    Tak to jest , jak nie stosuje się twardych , męskich metod . Wieczna dziewica nie zjawiła się raz na rozprawę , ok , drugi , dobra , trzeci - doprowadza się a że matrona już leciwa mogłaby potknąć się na schodach , zdarza się. Jak ma się dużo , to nie można stosować metod atłasowej czy innej rewolucji , metody CzeKa nie były takie bezrozumne. A jeszcze głupsze było objęcie patronatu przez Prezydenta Dudę, 12 napiszą , że ot w Polsce mamy nowego Ducze.

    Odpowiedz
  • nmjk(2018-11-08 07:26) Zgłoś naruszenie 00

    .....MORD KATYŃSKI I RZEŻ WOŁYŃSKA TO ***** RYTUALNE .W KATYNIU UCINANO GŁOWĘ I PITO KREW !

    Odpowiedz
  • Jurek M(2018-11-08 01:09) Zgłoś naruszenie 103

    Będzie piękny dumny wielki Marsz Niepodległości, taki by Brukselę i Berlin szlag trafił z zazdrości.

    Odpowiedz
  • Marian(2018-11-08 00:34) Zgłoś naruszenie 10

    Szkoda, że już po wyborach.

    Odpowiedz
  • patriora(2018-11-07 23:38) Zgłoś naruszenie 83

    Niestety sytuacja zmierza w takim kierunku, że w końcu lewactwo w Polsce doigra się tego, ze będzie traktowane tak jak przed IIWS - czyli powszechnie będzie stosowana wobec niego przemoc. Żaden prawdziwy Polak nie przełknie tego, ze lewacy wymuszają na Polakach tolerancje i przyglądanie się marszom p e d e r a s t o w, a jednocześnie marsze patriotyczne są poniżane i blokowane.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Student(2018-11-07 23:05) Zgłoś naruszenie 41

    Niemcy szykują jakąś prowokacje. Będzie się działo. ..

    Odpowiedz
  • Gosc(2018-11-07 19:48) Zgłoś naruszenie 420

    To nie jest marsz narodowy tylko marsz faszystów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Janek(2018-11-07 18:20) Zgłoś naruszenie 283

    UWAGA!!!Prowokacja szubrawców z PO!!

    Odpowiedz
  • Kamma(2018-11-07 18:12) Zgłoś naruszenie 223

    PO=donosy,zadymy,zakłamanie..I nic poza tym.

    Odpowiedz
  • Polska!(2018-11-07 18:11) Zgłoś naruszenie 133

    To będzie marsz okazujący miłość do ojczyzny. Zero nienawiści, zero złych emocji. Ojcem idei takiego podejścia do swojego Państwa jest ROMAN DMOWSKI (1864 - 1939). Przypominam, że to Roman Dmowski złożył swój podpis razem z Ignacym Paderewskim na Traktacie Wersalskim, faktycznie ustanawiającym istnienie Państwa Polskiego 28 czerwca 1919 r.

    Odpowiedz
  • bkb2(2018-11-07 17:40) Zgłoś naruszenie 134

    Tym razem w dużych miastach postkomuna się uchowała. Jednak za 5 lat nie będzie śladu po Trzaskowskim, Adamowiczu, czy Majchrowskim....

    Odpowiedz
  • gajowymarucha(2018-11-07 17:19) Zgłoś naruszenie 83

    Faszyści dzielą się na faszystów i antyfaszystów.

    Odpowiedz
  • Poszkodowany przez HGW lokator z Noakowskiego(2018-11-07 17:18) Zgłoś naruszenie 243

    CBA powinna wkroczyć, aresztować HGW i jej wierchuszkę od przekrętów, zająć dokumentację i przekazać prokuraturze, a w Warszawie powinien być zarząd komisaryczny - przynajmniej do czasu zakończenia rozpraw sądowych. I dopiero po zasadniczej poprawie funkcjonowania wszystkich urzędów i po oderwaniu od koryta wszystkich spółek i spółeczek, które żerują na sztamie z HGW i jej sitwą, to dopiero wtedy nowe wybory. Trzeba to wszystko wyczyścić i zaczynać na czystym gruncie. A tych szmalcowników w pasiaki na dożywocie w kamieniołomy.

    Odpowiedz
  • Karol(2018-11-07 16:36) Zgłoś naruszenie 1041

    Istieja bardziej cywilizowane formy obchodow tego rodzaju rocznic niz jakies intencjonalne marsze-zadymy podejrzanej prowieniencji. Ubiegly rok pokazal jaki to bierze obrot i jaki wstyd wizerunkowy Polsce przynosi. Jak sie chce pokazac wschodnieuropejskie tendendencje faszo-szowinistyczne, wykorzystuje sie material filmowe z tego marszu. Smutne, ze nie dorobilismy jakiejs innej formy obchodow, n.p. pokojowego festynu, jaki organizuja n.p. Niemcy z okazji swieta zjednoczenia. A do tego ta idiotyczna intencja niepodleglosci, jakby nie byla ona oczywistym faktem, ktory nie potrafimy wypelnic trescia wewnetrznej wolnosci i wlasnie z tej niezdolnosci wynika ta szpetna forma obchodow.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Em(2018-11-07 16:28) Zgłoś naruszenie 425

    Stara oszustka i zlodziejka powiedziała ze zakazuje, a polskojęzyczny forsal juz wie ze MN 18 nie będzie? Stawiam każde pieniądze że przejdziemy mimo wszelkich zakazów, udowadniając przy okazji, że stara oszustka lubi wprowadzać w błąd takze własnych popleczników.

    Odpowiedz
  • Dariusz(2018-11-07 16:25) Zgłoś naruszenie 385

    Jakim prawem ? Rozumiem że mamy w Polsce samowolkę, i prezydent miasta od tak może zakazać marszu. Każdy ma prawo do demonstracji, wyrażania swoich poglądów jakkolwiek byłyby dziwne, na tym polega demokracja. Pod Kapitolem w USA mogą protestować zarówno ludzie niosący sierpa i młota jak również swastyki. Dopóki nikt nie zakłóca porządku czyli nie wszczyna awantur itp to powinien mieć prawo do wyrażania swojej opinii i uczestniczenia w marszach, zgromadzeniach itp. Jak widać niektórzy tego nie rozumieją. Pani Waltz i środowiska jej przychylne nie popierają MN no to od razu trzeba zakazać, mimo iż marsz się jeszcze nie odbył :) O co w takim razie protestuje kod i obywatele rp ? Czyż nie o swobodoby obywateleskie ? wolność ? przestrzeganie konstytucji ? Mam nadzieję że sprawa zostanie skierowana do sądu i sąd stanie po stronie konstytucji i obywateli a nie jakiegoś polityka który podejmuje decyzje nie zgodne z konstytucją.

    Odpowiedz
  • infamia dla HGW(2018-11-07 16:23) Zgłoś naruszenie 266

    Nie było z nami żadnych rozmów ze strony prezydent Warszawy o zakazaniu Marszu Niepodległości, nie było też pytań co do możliwości zabezpieczenia z naszej strony. Informacja jest dla nas ogromnym zaskoczeniem – poinformował PAP rzecznik KSP kom. Sylwester Marczak.

    Odpowiedz
  • Alf(2018-11-07 16:02) Zgłoś naruszenie 5111

    Marsz się odbędzie z całym rytuałem ! Natomiast prawica rozliczy mam nadzieję agenturę Berlina i Kremla tego tak nie można zostawić To PO i Nowoczesna będą prześwietlane przez służby a póżniej trzeba zastanowić się nad delegalizacją tego post sowieckiego marksistowskiego chłamu !

    Odpowiedz
  • aero(2018-11-07 15:57) Zgłoś naruszenie 9731

    Sąd przyzna racje organizatorom.. nie chcilbym byc w skórze kontrfmanifestantów z KODu

    Odpowiedz