Coraz więcej milionerów w Polsce: aż 31,5 tys. Co szósty to warszawiak

11 lipca 2019, 07:22 | Aktualizacja: 11.07.2019, 10:34
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Liczba milionerów w Polsce

Liczba milionerówźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Nierówności dochodowe w Polsce się pogłębiają. Liczba najbogatszych rośnie o jedną czwartą w ciągu roku, a w tym czasie zwiększa się zasięg ubóstwa.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (18)

  • Qwas(2019-07-11 10:04) Zgłoś naruszenie 3036

    Nie od dziś wiadomo, ze praca ludzie się bogacą. Ci co są na zasiłkach i bez żadnej pracy (małżeństwo) sami sobie wybrali życie w biedzie. Im więcej milionerów tym lepiej dla nas wszystkich. A biedni powinni się wziąć do roboty.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Robol(2019-07-11 10:16) Zgłoś naruszenie 1011

    Arbeit Macht Frei

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zbig(2019-07-11 10:30) Zgłoś naruszenie 242

    I czym tu się chwalić.Na początku lat dziewięćdziesiątych każdy był milionerem.

    Odpowiedz
  • Kris27(2019-07-11 13:13) Zgłoś naruszenie 3822

    Zabrać im i dać biednym, przecież to niesprawiedliwe że jeden ma milion a inni nie mają nic. Zabrać i dać podwyżki nauczycielom, urzędnikom i tym którzy nie mogą znaleźć pracy zgodnej z ich wyksztalceniem

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Pełowiec(2019-07-11 15:22) Zgłoś naruszenie 713

    Milionerzy w tym wrednym,faszystowskim rezimie PiS???????Za czasów PO to było sprawiedliwie...

    Odpowiedz
  • aha(2019-07-11 15:38) Zgłoś naruszenie 8454

    Bo w Warszawie jest pełno znajomych królika - np takich jak pracownicy NBP Glapy, KNF, i stanowiska w państwowych spółkach - po to 30 do 50 tys na m-c i jeszcze kumple im dali po 500+ na dziecko , 300+ też. Bardzo dobrze ma też gromada senatorska i poselska - ma tanie kredyty i po to 20 do 30 tys. + rozliczenia podróży na oświadczenia - dlatego ludzie PiS są tak podli wobec tych kto im kasę zabiera. T zwierzę Arłukowicz zabrał dobrą kasę z PE Brudzińskiego - zgraja dojnej zmiany szaleje teraz. Pani Betka też straciła w PE no i sądzi po sobie to zemsta. A nie, nie na tą klęska sama zapracowała.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • wszystko działa jak powinno(2019-07-11 15:55) Zgłoś naruszenie 456

    Kapitalizm posłużył 31 tysiącom w 35 milionowym kraju, czyli 0,1% - to jest wynik w granicach normy.

    Odpowiedz
  • ...(2019-07-11 16:57) Zgłoś naruszenie 627

    Wiekszosc z nich pracuje w spolkach skarbu panstwa

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz