Nie przejmuj się - to tylko atom, czyli radzieckie hygge energetyczne

24 sierpnia 2019, 10:30 | Aktualizacja: 24.08.2019, 11:20
Źródło:MAGAZYN DGP
Eksplozja atomowa

Eksplozja atomowaźródło: ShutterStock

Nie przejmować się – ta zasada w podejściu do energii jądrowej obowiązywała w Związku Radzieckim niezależnie od tego, co wybuchło i ilu ludzi zginęło.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Terminator(2019-08-25 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    Kremlinsy jakoś muszą wykończyć pierwiej swoich ludzi a potem zobaczymy tak jak za Stalina!!! Atom to idealna broń zagłady bo promieniowanie radiacją jest niewidoczne dla ciemnego ludu (stada)!!! W USA również w latach 1950s testowali na swojej populacji różne rzeczy!!! LoooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • kanclerz(2019-08-25 17:56) Zgłoś naruszenie 10

    ach ta sowiecka milosc blizniego zwala z nog juz od 4oo lat, tam nigdy nie bylo zycia tylko smierc. zastanawiam sie jakie uszkodzenia mozgu trzeba miec aby byc agentem sowietow??? zdrowy na umysle czlowiek za zadne sztabki zlota nie zdradzi swego kraju a ********* to za zapalke do **** wejda to nazywa sie nowoczesnie "najgorszy sort" . czytajac analizy historycznie jasno wynika iz zaden najswiatlejszy umysl bolszewicki nie byl w stanie zadnej bomby atomowej stworzyc wszystko dzieki agentom i kradziezy dokumentacji ameryce. rusek i technika to jak lot na slonce z motyka w reku. zreszta w rosji sowieckiej w dalszym ciagu produkuje sie tylko bomby a reszta chyba je zre bo na jedzenie juz kasy niema.

    Odpowiedz
  • Luiza(2019-08-25 02:29) Zgłoś naruszenie 51

    Na wschodzie bez zmian.

    Odpowiedz
  • Pytacz(2019-08-24 23:30) Zgłoś naruszenie 60

    "Niczym za czasów Związku Radzieckiego wiemy dziś na pewno tylko tyle, że 8 sierpnia na poligonie koło wioski Nionoksa nad Morzem Białym coś wybuchło. Po eksplozji zarejestrowano zaś wzrost promieniowania radioaktywnego. Co uległo zniszczeniu? Trudno powiedzieć." No dobra, a gdzie te wszystkie amerykańskie satelity, które tak dokładnie fotografują Ziemię, że można (nawet dzięki maps) zobaczyć nawet pudełko zapałek? Co? Tak nagle hamerykanckie agencje oślepły? i ogłuchły?

    Odpowiedz
  • niejestemprosowieckialeprawdajestnajwazniejsza(2019-08-24 21:55) Zgłoś naruszenie 18

    Bijecie w Rosje ale USA tez ma mase na suymeiniu, po pierwsze jako jedymne -anstwo na siwecie uzyla broni jadrowej bojowo w stosunku do cyeilow, po drugie wielokrotnie celowo poddawano eksperymentom ludzi ktorych nie informowano i tym, po trzecie wiele miejsc zostalo skazonych w stoniu ciezkim...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wacek(2019-08-24 13:24) Zgłoś naruszenie 142

    Oni nie potrzebują się uczyć, człowiek - jednostka jest nikim. To nie problem sowietów, to problem cywilizacji wschodu, im dalej, tym głębiej.

    Odpowiedz
  • LK(2019-08-24 10:55) Zgłoś naruszenie 192

    U Sowietów jak widać bez większych zmian, nie umieją się uczyć na własnych błędach. Człowiek zawsze się tam najmniej liczył 😐

    Odpowiedz