Dochody Amerykanów szybko rosną. Czy kluczowe stany zagłosują na Trumpa?

29 listopada 2019, 06:42 | Aktualizacja: 29.11.2019, 11:19
Źródło:Bloomberg
Kapitol Stanów Zjednoczonych

Kapitol Stanów Zjednoczonychźródło: ShutterStock
autor zdjęcia: Andrew Harrer

Dochody osobiste w niektórych częściach USA szybko rosną. Dotyczy to także tzw. swingujących stanów, które prawdopodobnie zadecydują o wyniku przyszłorocznych wyborów prezydenckich w tym kraju.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (20)

  • Alf(2019-11-29 10:45) Zgłoś naruszenie 3879

    Twarda polityka Trumpa, przynosi efekty. Nie Chiny , nie Niemcy tylko Ameryka First ! Dzięki takiej polityce Trump, ma drugą kadencję w Kieszeni.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • last_starfighter(2019-11-29 09:46) Zgłoś naruszenie 154

    "Clinton poległ w walce z George W. Bushem" - Clinton był prezydentem przez dwie kadencje (więcej w USA nie można) więc jakim sposobem miał "polec w walce z Bushem" ? To samo dotyczy Busha juniora który utrzymał się dwie kadencje, a jego następca Obama "jednak [..] wygrał wybory". Gdyby nie "jednak" to Bush by wygrał wybory w których nie mógł już kandydować ?

    Odpowiedz
  • maria(2019-11-29 14:01) Zgłoś naruszenie 114

    miliardowa sprzedaż legalnej marihuany przynosi efekty w stanowych dochodach

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-29 14:35) Zgłoś naruszenie 107

    Ale bzdura!!! Prawdziwe bogactwo jest tam tylko dla nielicznych wybranych!!! To dlaczego jest coraz więcej ludzi w Snap bo po prostu nie stać ich na jedzenie!!! Dodatkowo widać coraz więcej ludzi bezdomnych koczujących w kanalizacjach, na śmietniskach, w parkach itd...!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • paw(2019-11-29 09:35) Zgłoś naruszenie 84

    co za głupoty.. Clinton poległ w wyborach w 2000????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tom-ch(2019-11-29 07:45) Zgłoś naruszenie 518

    Europa ma jako takie pokrycie w produkcji dzięki europie obszaru germańskiego i środkowo -wschodniej. Państwa atlantyckie a w szczególności USA to bańki które przez siłę żółtej rasy zalewajacej świat zostaną postawione do pionu. Spełni się to co nasze babcie mówiły.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-11-29 16:23) Zgłoś naruszenie 42

    Hahahaha, od 2009r. minimalna krajowa jest na poziomie US$7.25 w USA!!! W sile nabywczej minimalna w USA jest podobna do tej marnej w Polsce!!! Ale dla Latynosów to nadal raj ale nie dla własnych obywateli!!! LooooooooooooooooooooooL.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • drut(2019-11-29 12:41) Zgłoś naruszenie 314

    Trump przegrywa z każdym i to w cuglach General Election: Trump vs. Biden SurveyUSA Biden 52, Trump 39 Biden +13 General Election: Trump vs. Sanders SurveyUSA Sanders 52, Trump 40 Sanders +12 General Election: Trump vs. Warren SurveyUSA Warren 49, Trump 42 Warren +7 General Election: Trump vs. Buttigieg SurveyUSA Buttigieg 48, Trump 41 Buttigieg +7 General Election: Trump vs. Harris SurveyUSA Harris 47, Trump 42 Harris +5 General Election: Trump vs. Bloomberg SurveyUSA Bloomberg 46, Trump 40 Bloomberg +6

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wszystko fajnie(2019-11-30 17:00) Zgłoś naruszenie 21

    Ale jak trafisz do Przychodni to płacisz potem 30 lat

    Odpowiedz
  • powrót do źródeł(2019-11-29 16:44) Zgłoś naruszenie 26

    Dochody rosną, w związku z czym bladoskórzy Amerykanie masowo kupują wigwamy w walmartach, w których następnie organizują swoje gospodarstwa domowe, jednocześnie składając hołd stylowi życia plemion, które podbili 300 lat temu.

    Odpowiedz
  • tens(2019-12-01 09:32) Zgłoś naruszenie 13

    Chyba zadłużenie im rosnie a nie dochody. Kłamstwo ma krótkie nózki. A tak w skrócie wyglada ten "wzrost dochodów, Huston zakazało dokarmiać bezdomnych. Nowy Jork ma ich już tylu, że kiedy zaczęły się mrozy, dla części z nich zmuszony był wynająć pokoje hotelowe. Bieda w USA zaczyna przekraczać tę z czasów Wielkiego Kryzysu, itd.........

    Odpowiedz