Budżet na 2020 rok bez deficytu. Rząd przyjął projekt ustawy budżetowej

23 grudnia 2019, 12:21 | Aktualizacja: 23.12.2019, 14:44
Źródło:PAP
Sala posiedzeń Sejmu

Sala posiedzeń Sejmuźródło: ShutterStock

Rząd na poniedziałkowym posiedzeniu przyjął projekt budżetu na 2020 rok bez deficytu - poinformował na konferencji premier Mateusz Morawiecki. Dochody i wydatki mają wynieść po 435,3 mld zł, czyli o ok. 5 mld więcej niż planowano we wrześniu.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • baca(2019-12-23 13:05) Zgłoś naruszenie 213

    Wg. Balcerowicza i jego pseudoliberalnych pampersów z PO itp. instytutów miało być 100 mld deficytu. Czy ktoś jeszcze traktuje poważnie tych ludzi i to o co mówią?? Tak przy okazji; gdzie się podział "główny ekonomista" PO, niejaki Rzońca?

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-12-23 13:15) Zgłoś naruszenie 71

    To chyba jakiś nowy cud nad wisłą (1920r./2020r.)!!! LoooooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Terminator(2019-12-23 13:16) Zgłoś naruszenie 101

    To chyba jakiś nowy cud nad wisłą (1920r./2020r.)!! LoooooooooooooooooooooooooL.

    Odpowiedz
  • Ja(2019-12-23 13:33) Zgłoś naruszenie 517

    Oczywiście za brak deficytu zapłącimy wyższe podatki, byleby tylko móc dalej rozdawać NASZĄ kasę, tym którym się nie chce robić. Robić nie chcą, ale mają głosik wybiórczy... :P

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jan(2019-12-23 13:36) Zgłoś naruszenie 213

    Jak to się działo, że za PO i PSL był straszny deficyt a ludziom nie dano 500 +, 300+,13 emerytury. To były wyjątkowo nieudolnie rządy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Polon. Wrócił.(2019-12-23 14:25) Zgłoś naruszenie 182

    Dużo można gadać różne rzeczy, ale to jest sukces I mówię to jako krytyczny obserwator tego rządu

    Odpowiedz
  • Makin (2019-12-23 20:39) Zgłoś naruszenie 51

    To zwolennicy totalnej w rozpaczy... Tak na marginesie, kim trzeba być, żeby życzyć swojemu krajowi źle?

    Odpowiedz