Premier: Jesteśmy bezpieczni w obliczu epidemii. Koronawirus nie dotarł do Polski

2 lutego 2020, 18:51 | Aktualizacja: 02.02.2020, 19:13
Źródło:PAP
koronawirus

koronawirusźródło: ShutterStock

Dzięki sprawnemu działaniu m.in. służb dyplomatycznych i MON, Polacy wracający z miasta Wuhan w Chinach, gdzie panuje nowy koronawirus, są już w drodze do kraju – poinformował w niedzielę premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Virusss(2020-02-03 08:47) Zgłoś naruszenie 10

    Nawet jak już będą jakieś zachorowania w Polsce to i tak nasi krętacze do tego się nie przyznają ! Mieliśmy za każdym razem wspaniałe przygotowania do zim -jak bywały śnieżne i budziliśmy się z rękami w nocniku teraz może być jeszcze gorzej !!!

    Odpowiedz
  • Ażeby Cię ...(2020-02-03 08:40) Zgłoś naruszenie 10

    Jak zwykle kłamstwo goni kłamstwo !!! z asf-em też sobie już poradzili ! żenada !

    Odpowiedz
  • Lol(2020-02-03 07:55) Zgłoś naruszenie 10

    Dobrze ze polska gospodarka jest w zapasci i slabo polaczona biznesowo z rozwinietym switem. Bo przy nieudolnosci polskiego rzadu juzby byly 1000 chorych. Nawet kwarantanny na lotniskach nie ma

    Odpowiedz