"FT": odbudowy CDU potrzebują nie tylko Niemcy, ale cała Europa

12 lutego 2020, 12:17 | Aktualizacja: 12.02.2020, 12:34
Źródło:PAP
Angela Merkel Autor Erkan Atay  Shutterstock.com

Angela Merkel Autor Erkan Atay Shutterstock.comźródło: ShutterStock

Niemcy i Europa potrzebują odbudowanej CDU, zwłaszcza teraz, gdy rozpada się dotychczasowy ład międzynarodowy - pisze w środę w komentarzu redakcyjnym na temat kryzysu w rządzącej w Niemczech chadecji brytyjski dziennik "Financial Times".

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Newsroom(2020-02-12 12:46) Zgłoś naruszenie 225

    Tak jak przewidywałem ; Niemcy pogrążają się coraz bardziej w chaosie, gospodarczym i politycznym. To było do przwiidzenia, choć trolle miłujący niemiecką mentalność twierdziły zpełnie co innego. To są skutki, wchodzenia Trumpowi na palce przez Niemców. Trump, bardzo tego nie lubi, i przywołuje butnych zarozumiałych Niemców do porządku !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Hahaha (2020-02-12 13:10) Zgłoś naruszenie 202

    Gdyby mama Merkel nie zaprosiła miliony książąt orientu, CDU nie wylądowałoby na śmietniku historii. Jaja jak berety w tekście AFD nazwano ekstremistami. Ekstremisci to są salafici, których już w Niemczech jest tysiące. Żyjących na ich koszt i czekających na godzinę w.,, Na przykład w samym Hamburgu ich liczbę ocenia się na prawie 800, z czego ponad połowa jest klasyfikowana jako „dżihadyści”. Czyli ludzie skłonni do używania przemocy" Cytat z Forsal

    Odpowiedz
  • Były wyborca leni z PO (2020-02-12 14:11) Zgłoś naruszenie 120

    CDU jest wstanie uratować tylko ich człowiek Donald Tusk.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ehhhh(2020-02-12 13:34) Zgłoś naruszenie 110

    Łzy w PO...

    Odpowiedz
  • I dlatego(2020-02-12 13:04) Zgłoś naruszenie 100

    następcą tak AKK jak i Merkel powinien zostać Friedrich Merz, który pamięta jeszcze złote czasy CDU sprzed rujnowania tej partii przez Merkel. Ostatnia szansa!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • baba ze wsi(2020-02-12 14:39) Zgłoś naruszenie 101

    Niedługo dzieciom i wnukom będziemy opowiadac bajki dzieciom na dobranoc - były sobie bogate Niemcy, ale zadarły z USA, więc niegrzeczne Niemcy stoczyły się gospodarczo, tak że zaczęły cierpieć niedostatek i nędzę... Wszystko w czasie przeszłym !

    Odpowiedz
  • Baden(2020-02-12 18:03) Zgłoś naruszenie 30

    Po tym co stalo sie w Turyngii nie mam juz watpliwosci ze Niemcy sa panstwem autorytarnym,faszystowskim. Recznie sterowana demokracja. Demokracja faszystowsko-liberalna bedzie musiala byc wkrotce obalona w calej Europie jesli nie chcemy stracic wolnosci na zawsze.

    Odpowiedz
  • Daro(2020-02-12 15:45) Zgłoś naruszenie 14

    Ja w Niemczech zakładam okna\klimatyzacje i mam 600 euro tygodniówki na rękę po odliczeniu mieszkania i jakoś biedy nie widzę, chyba że jak wpadam do rodziny w Polsce xD

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Murarz(2020-02-12 17:52) Zgłoś naruszenie 10

    CDU to od dawna partia lewacka więc nie ma co odbudowywać.

    Odpowiedz
  • z.(2020-02-12 15:06) Zgłoś naruszenie 03

    A głupszego tytułu nie mozna było wymyslec ???

    Odpowiedz