Unibep ma umowę na rozbudowę zakładu Mlekovita w Wysokiem Maz. za 26,35 mln złWarszawa, 14.04.2020 (ISBnews) - Unibep zawarł umowę o roboty budowlane na realizację w systemie generalnego wykonawstwa rozbudowy zakładu mleczarskiego w Wysokiem Mazowieckiem o wartości 26 350 000 mln zł netto, podała spółka.

"Zamawiającym jest Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem. Przedmiotem umowy jest budowa budynku mroźni oraz dwóch budynków magazynowych wraz z niezbędną infrastrukturą. Wynagrodzenie emitenta z tytułu realizacji inwestycji wynosi 26 350 000 mln zł netto" - czytamy w komunikacie.

Roboty budowlane składające się na etap II, rozpoczną się w terminie 14 dni od dnia przekazania spółce prawomocnego pozwolenia na budowę i zakończą w ciągu kolejnych 11 miesięcy, podano także.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,66 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 2008 r.

(ISBnews)