Zarząd BondSpot zdecydował o wprowadzeniu obligacji serii D Banku
Ochrony Środowiska (BOŚ) o wartości 100 mln zł na rynek Catalyst.
Papiery te zadebiutują 13 lipca br., podał bank w komunikacie.
W obrocie znajdzie się 10.000 obligacji na okaziciela serii D o wartości nominalnej 10.000 zł każda i terminie wykupu 18 maja 2021 r., podał BOŚ.
"Zarząd BondSpot SA w dniu 11 lipca 2011 r. podjął uchwałę nr 124/11 w sprawie wyznaczenia pierwszego dnia notowania tych obligacji w Alternatywnym Systemie Obrotu na Catalyst na dzień 13 lipca 2011 r. Datę ostatniego dnia notowania obligacji serii D ustalono na dzień 18 maja 2021 r." - głosi komunikat.
Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) miał 14,96 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2011 roku wobec 19,45 mln zł zysku rok wcześniej. Wynik odsetkowy grupy wyniósł 73,18 mln zł wobec 52,65 mln zł rok wcześniej.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISB
Tematy: obligacje
Zobacz
|
