Beckham oglądał już pierwsze restauracje, ale nie podjął jeszcze decyzji, na którą się zdecyduje. Wiadomo jedynie, że będzie mieścić się w najeksluzywniejszej dzielnicy Las Vegas i trwają rozmowy również ze Stevem Wynnem, który doskonale zna ten rynek. Poza tym w jego hotelu brakuje dobrego lokalu. Wszystko zatem wskazuje na to, że właśnie tam będzie nowa restauracja Beckhama.

Mimo że Ramsey prowadzi już trzy restauracje w tym mieście, jest chętny, by współpracować z Beckhamem. "Tutaj jeszcze nie ma tak dużej konkurencji, a niektóre lokale są co wieczór całkowicie zarezerwowane. Ciężko o wolny stolik" - powiedział.

Hotel Wynna jest najbardziej ekskluzywnym miejscem w Las Vegas. "Jeśli połączy się to z nazwiskiem piłkarza, status tego miejsca może jeszcze wzrosnąć, a przecież obu stronom właśnie o to chodzi. Poza tym Steve bardzo chętnie zacznie współpracę, a teraz uzgadniane są ostatnie szczegóły" - powiedział jeden ze znajomych Anglika.

To nie będzie pierwszy lokal gastronomiczny Beckhama. We wrześniu razem z Ramseyem otwierają na londyńskim Borough Market kawiarnię. "To będzie mały projekt, ale mam nadzieję wiele się nauczyć. Pomysłów mam mnóstwo, tylko muszę zacząć wcielać je w życie. Poza tym posiadanie restauracji musi być bardzo fajne" - skomentował.