Misja TVP: jakością wyjść na prostą

2 listopada 2013, 07:00 | Aktualizacja: 02.11.2013, 18:15
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Inaczej publicznego nadawcę czeka marginalizacja.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • ciekawy(2013-11-03 14:44) Zgłoś naruszenie 00

    ...tak jak przemysł, szkoły, sądy ? też miały liczne wady

    Polska telewizja publiczna nigdy nie była publiczna (czyt. dla wszystkich, niezależnie od światopoglądu i wyznawanych poglądów politycznych, neutralna, jak BBC), za to ZAWSZE była upolityczniona, w zależności od tego jaka opcja aktualnie jest u władzy, i ZAWSZE była prokościelna!!! A to dla tego że TVP kontrolowana jest przez polityczno-kościelne ciało zwane KRRiTV, gdzie jej linii programowej pilnują ludzie z klucza kościelno-partyjnego. Taka telewizja powinna zniknąć jak najszybciej.

    Odpowiedz
  • guru(2013-11-03 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    Polska telewizja publiczna nigdy nie była publiczna (czyt. dla wszystkich, niezależnie od światopoglądu i wyznawanych poglądów politycznych, neutralna, jak BBC), za to ZAWSZE była upolityczniona, w zależności od tego jaka opcja aktualnie jest u władzy, i ZAWSZE była prokościelna!!! A to dla tego że TVP kontrolowana jest przez polityczno-kościelne ciało zwane KRRiTV, gdzie jej linii programowej pilnują ludzie z klucza kościelno-partyjnego. Taka telewizja powinna zniknąć jak najszybciej.

    Odpowiedz
  • ert(2013-11-03 13:58) Zgłoś naruszenie 00

    ...oj ludu durnowaty; przecież likwidacja telewizji - takoż przemysłu, szkół, sądów - jest elementem większej całości - realizacji programu żydowsko niemieckiego: likwidacji państwa polskiego. "Niemożność" ściągnięcia abonamentu jest tego jaskrawym przykładem...wszyscy wszędzie mogą, tylko w Polsce jest to niemożliwe i musimy oglądać - albo niczego nie oglądać - programy nafaszerowane reklamami jak dobra babka rodzynkami... Program ten, realizuje ekspozytura w/w sił, zwana potocznie Solidaruchami.

    Odpowiedz
  • Gość(2013-11-03 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    W Polscaci etelewizję robi 200 osób, w TVP 2000 tys. więc rozumie że te 1800 pracuje tylko nad misją ? Takie bajki to panowie prezesi mozecie wciskać idiotom. NIE dla abonamentu. Wyżywcie się sami

    Odpowiedz
  • e_djur(2013-11-03 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    Co po pierwsze i ponad, to to że obecnie zawiadujący tym kołchozem ma za zadanie położyć ten interes aby komercyjni nadawcy mieli do dyspozycji cały ten torcik. Dworak dobrze wie co robi i robi to fachowo. Kto jest winien? A kto ma, będzie miał lub czerpie z tego korzyści, he?

    Odpowiedz
  • Gość(2013-11-03 08:37) Zgłoś naruszenie 00

    TVP grozi grecki scenariusz? "To była najlepsza telewizja publiczna w Europie, po BBC" no tak, bo jeżeli żaden z tych ekspertów nie potrafi posługiwać się innym językiem niż ojczystym, to inne telewizje są beee... a TVP jest okej, bo mówią po polsku i wreszcie coś rozumie co mówi pani z telewizora

    Odpowiedz
  • sddsdc(2013-11-03 08:31) Zgłoś naruszenie 00

    największym wyzwaniem dla obecnego szefa telewizji będzie przekonanie wszystkich sił politycznych i opinii publicznej oraz rynku mediów komercyjnych, że warto ratować TVP. no tak... bo widzowie (społeczeństwo, płatnicy) to tylko g*wno którym się pomiata i doi jak krowę. trzeba przekonać tych pasibrzuchów, żeby przyklepali ustawę, a te jelenie będą płacić, czy im się to podoba czy nie

    Odpowiedz
  • jesicahammer(2013-11-03 07:24) Zgłoś naruszenie 00

    "Wystarczyło kilka lat, aby zniszczyć najlepszą telewizję publiczną – po BBC – w całej Europie" Cóż za mitoman..
    Nie mitoman ale takie oceny były jej wystawiane przez zagranicę.

    Odpowiedz
  • Gość(2013-11-03 06:40) Zgłoś naruszenie 00

    "Wystarczyło kilka lat, aby zniszczyć najlepszą telewizję publiczną – po BBC – w całej Europie" Cóż za mitoman..

    Odpowiedz
  • witti(2013-11-02 20:14) Zgłoś naruszenie 00

    Nie ma co ratować TVP na siłę. Żeby zarabiać na tworzeniu telewizji, trzeba umieć to robić, trzeba też umieć konkurować z innymi stacjami. Niech Polacy decydują swoimi pilotami, która telewizja będzie miała się dobrze, która kiepsko, a która na tyle kiepsko, że zbankrutuje. Nie powinno się finansować TVP z przymusowo ściąganego abonamentu. Jak myślą, że robią taką super TV, to niech ją zakodują, a za dostęp niech ściągają jakąś opłatę. Ale nie pod przymusem administracyjnym!

    Odpowiedz
  • Tomek(2013-11-02 08:22) Zgłoś naruszenie 00

    Rudy płemieł dostał zlecenie na rozwalenie tvp i tyle przeciesz to takie proste ...media neizależne mogące mowić coś innego niż gw i tvn nie jest wielu na ręke

    Odpowiedz