KE opublikuje strategię imigracyjną. Czeka nas zalew uchodźców?

13 maja 2015, 10:00 | Aktualizacja: 18.02.2020, 14:44
Źródło:IAR

Komisja Europejska przedstawi dziś strategię imigracyjną. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Bruksela chce narzucić krajom obowiązek przyjmowania określonej liczby imigrantów u siebie.

wróć do artykułu

Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • mist(2015-05-13 10:40) Zgłoś naruszenie 00

    Szerzycie deziformacje, szanowni autorzy artykulu. W tej dziedzine Junker nie moze niczego nikomu narzucic. Moze ZAPROPONOWAC, ale kazda propozycja musi byc PRZYJETA przez szefow panstw i rzadow oraz zaakceptowana przez Parlament Europejski.

    Odpowiedz
  • [ja!](2015-05-13 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    „Bruksela chce narzucić krajom obowiązek przyjmowania określonej liczby imigrantów u siebie.”

    Czyli jak? Francusko i angielskojęzycznych imigrantów wybierających się do Francji i Anglii będziemy trzymać jako niewolników w ramach unijnego kontyngentu niewolników?

    Odpowiedz
  • Eltor(2015-05-13 11:33) Zgłoś naruszenie 00

    "Musimy pomóc krajom położonym na peryferiach i okazać im solidarność"
    Ależ Polska jest krajem położonym na peryferiach. Niech nam pomogą, dopłacą coś i może nawet zabiorą trochę nielegałów od nas, a co... :P

    Odpowiedz
  • Klops(2015-05-13 12:08) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Polska czy Europa maja przyjmowac jakichkolwiek uchodzcow, a juz w szczegolnosci z krajow w ktorych panuje pokoj?! Co to za dokwaterowywanie Europejczykom arfykanskich cwaniakow, ktorzy wysnili sobie slodkie zycie na socjalu w Europie... co to za strategia? To nie strtategia, tylko regularny sabotaz, ktory rozbudza rasistowskie i ksenofobiczne nastroje w Europie. Tym ludziom trzeba pomagac w ich wlasnych krajach, a nie przeesiedlac cala Afryke do Europy - jak to sie konczy swietnie widac po Francji, Hiszpanii, czy nawet Danii, gdzie powstaly zamieszkal przez czarnych islamistow slamsy.

    Odpowiedz
  • Klops(2015-05-13 12:09) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego Polska czy Europa maja przyjmowac jakichkolwiek uchodzcow, a juz w szczegolnosci z krajow w ktorych panuje pokoj?! Co to za dokwaterowywanie Europejczykom arfykanskich cwaniakow, ktorzy wysnili sobie slodkie zycie na socjalu w Europie... co to za strategia? To nie strtategia, tylko regularny sabotaz, ktory rozbudza rasistowskie i ksenofobiczne nastroje w Europie. Tym ludziom trzeba pomagac w ich wlasnych krajach, a nie przesiedlac cala Afryke do Europy - jak to sie konczy swietnie widac po Francji, Hiszpanii, czy nawet Danii, gdzie powstaly zamieszkal przez czarnych islamistow slamsy.

    Odpowiedz
  • ert(2015-05-13 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    Uchodźców afrykańskich powinny przyjmować, tylko i wyłącznie, państwa które spowodowały tamtejszy chaos i w efekcie gwałtowną emigrację: czyli: USA, Francja, Włochy, Wlk.Bryt.., jak jest z Niemcami nie pamietam, chyba nie brały udziału w "arabskiej wiośnie" co to przekształciła się w "arabskie piekło", i co było łatwe do przewidzenia.

    Odpowiedz
  • pol(2015-05-13 13:55) Zgłoś naruszenie 00

    Zapytajcie Orbana z Węgier on wam powie co zrobić !!! Po prostu zwoła referendum w tej sprawie i Węgrzy sie okreslą czy wpuszczą uchodźców czy nie .

    Niech przyjmują kraje które mieli tam kolonie i czerpali zyski ...Polski nie stać

    Odpowiedz
  • winif(2015-05-13 16:49) Zgłoś naruszenie 00

    >>Komisja Europejska myśli o podziale około 20.tysięcy uchodźców, Polska musiałaby przyjąć od kilku do kilkunastu tysięcy imigrantów<< Ktoś przeczytał to zdanie przed puszczeniem?

    Polska miałaby przyjąć ok 5% imigrantów. 5% z 20k to nie "kilkanaście tysięcy" tylko ok tysiąca. Jednego.

    Odpowiedz