Straż miejska żąda policyjnych przywilejów. Walczy o wcześniejsze emerytury

27 lipca 2015, 08:24 | Aktualizacja: 27.07.2015, 08:31
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Funkcjonariusze domagają się takich przywilejów, jakie przysługują policji.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Polub Forsal.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • heyah(2015-07-27 08:35) Zgłoś naruszenie 00

    Mać, mać, mać - odpowiedziało echo...
    Banda spasionych byków, obsługującyh radary i goniących babcie sprzedające pietruszkę !
    Do likwidacji, a nie do obdzielania przywilejami !

    Odpowiedz
  • El al(2015-07-27 09:19) Zgłoś naruszenie 00

    buhahahahhahahahahahahah a to banda!!!

    Odpowiedz
  • Kroolik(2015-07-27 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    Bezczelne typy! Straże Miejskie powinny być w całości zlikwidowane. Jak gminy mają za dużo kasy, to niech dofinansują policję, a nie tworzą sobie prywatne armie. Zobaczymy co się stanie, jak nareszcie Sejm zabrał im nabijacze kas gminnych. Gwarantuję, że nagle się okaże, że straże miejskie są niezbyt potrzebne, jak przestaną zarabiać na łupieniu kierowców na przelotówkach.

    Odpowiedz
  • miś(2015-07-27 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    Kiedy wreszcie ktoś podniesie inicjatywę referendum z pytaniem : Czy chcesz ,żeby z pieniędzy podatników były płacone przywileje mundurówek,nauczycieli,polityków,górników,kolejarzy (innych) ?

    Odpowiedz
  • kopa na drogę(2015-07-27 10:21) Zgłoś naruszenie 00

    Należy im się jak najbardziej i nawet nie wcześniejsze ,ale natychmiastowe "emerytury" .

    Odpowiedz
  • darek(2015-07-27 11:33) Zgłoś naruszenie 00

    śmiech na sali natychmiast ich wyrzucić i do pracy przy betoniarce po 8 godzin a na emeryturę w wieku 67 lat

    Odpowiedz
  • asd(2015-07-27 11:39) Zgłoś naruszenie 00

    Patologiczny system gdzie tylko zwykły człowiek tyra do 67 roku życia a mundurowy pasożyt leży na dwa razy wyższej emeryturze w wieku 40 lat, jedna wielka patologia...

    Odpowiedz
  • annita(2015-07-27 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    pogięło ich?

    Odpowiedz
  • Obywatel(2015-07-27 20:24) Zgłoś naruszenie 00

    Rozwiązać straż miejską i ŻADNYCH przywilejów, dla tych nierobów!

    Odpowiedz