Merkel kapituluje. Koniec polityki otwartych drzwi dla imigrantów?

14 grudnia 2015, 11:09 | Aktualizacja: 14.12.2015, 11:15
Źródło:Media

Kanclerz Niemiec zaczyna powoli wycofywać się ze swojej polityki otwarcia granic dla uchodźców. „Chcemy drastycznie ograniczyć liczbę imigrantów” – mówi Angela Merkel.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (11)

  • buehehe(2015-12-14 11:40) Zgłoś naruszenie 206

    No to sie wielki niemiecki biznes pogniewa, kto teraz będzie tyrał za półdarmo w niemieckich werkach na naród panów?

    Odpowiedz
  • byrcyn(2015-12-14 12:46) Zgłoś naruszenie 300

    Coś mało ostatnio się w ogóle wypowiada Frau M., a to po prostu trzeba wyjść i powiedzieć; - zbłądziłam wybaczcie ! ;)

    Odpowiedz
  • Noman(2015-12-14 13:49) Zgłoś naruszenie 6260

    Dyktatura Erdogana jest OK. Dyktatura Kaczora jest jak ISIS

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • jan(2015-12-14 18:23) Zgłoś naruszenie 160

    No właśnie problem polega na tym że ten lud tyrać nie chce.

    Odpowiedz
  • mody Polak(2015-12-14 20:09) Zgłoś naruszenie 30

    hahahahahahaah Mierkel po co było oszukiwac Sąsiadów w UE??????

    Odpowiedz
  • hahaha(2015-12-15 09:55) Zgłoś naruszenie 50

    Czekam teraz na jęki i skowyt lewactwa, że Merkel to szowinistka, ksenofobka, że dba tylko o interesy niemieckie, że konfliktuje Europę zamiast łączyć. No czekam, towarzyszu Martin Schulz et consortes :-) Bo jak niedawno podnóżek Merkelowej - Tusk podniósł kark i się odezwał, że trzeba uszczelnić granice wewn. Unii, zadbać o obozy w Turcji i nie narzucać krajom Unii itp tośćie go zadeptali jako prawie faszystę.

    Odpowiedz
  • Piotr(2016-01-01 09:52) Zgłoś naruszenie 40

    Nikt juz niemiaszkom nie uwierzy. Pokazali prawdziwa wyrachowana twarza. Tylko Geschäft sie liczy. Potrzebowali imigrantow to zrobili szopke i wpuscili sobie milionik. Pamietam wypowiedzi niemieckich politykow mkwiace ze od teraz Niemcy beda przyjmowaly po 400tys imigrantow co rok. Wiec maja tro he wiecej wiec teraz przykrecaja kurek. Ale nie dajmy sie zwiesc. O to chodzilo. Teraz jest gut wiec przykrecaja. Potem znow odkreca. A nam wciskaja kity. Nie nalezy w ogole brac w tej szopce udzialu. To ich problem i ich polityka.

    Odpowiedz
  • gosc(2016-01-09 15:24) Zgłoś naruszenie 50

    samoloty ladowac i na pustynie

    Odpowiedz