Trump sugeruje zamach na Hillary Clinton?

10 sierpnia 2016, 07:11 | Aktualizacja: 10.08.2016, 07:32
Źródło:PAP
Donald Trump EPA/SHAWN THEW Dostawca: PAP/EPA.

Donald Trump EPA/SHAWN THEW Dostawca: PAP/EPA.źródło: PAP/EPA

Donald Trump sugeruje, że należałoby zastrzelić Hillary Clinton - twierdzą jego krytycy po kolejnej szokującej wypowiedzi kandydata Partii Republikańskiej (GOP) do Białego Domu.

wróć do artykułu

Reklama

Komentarze (7)

  • asd(2016-08-10 08:21) Zgłoś naruszenie 1013

    Obiektywny forsalik, szuka cały czas haków na Trumpa. Bo jak wygra, to cała wasza układanka mocodawców się posypie, więc krzyczycie bez przerwy, nawet najgłupsze farmazony byle tylko szkalować. A o Clinton i jej wpadkach CISZA! Przykaz z góry, że co najwyżej możecie o niej pisać pochlebnie, ale zbytnio nie ma o czym :)

    Odpowiedz
  • M(2016-08-10 10:49) Zgłoś naruszenie 68

    Prosze, nie mowcie, ze wlasnie przeczytalem tak durny, wyssany z palca, bezpodstawny, zalosny artykul. Kto to napisal, i kto z redakcji zgodzil sie to opublikowac. tracicie czytelnikow, naprawde..

    Odpowiedz
  • plpl3434(2016-08-10 10:55) Zgłoś naruszenie 36

    Zgadzam sie z Trumpem, chwasty trzeba wyrywac !!!

    Odpowiedz
  • Sulfur(2016-08-10 11:00) Zgłoś naruszenie 42

    Słuchajcie, wiem jak działa produkcja takich newsów, to "przedruki", ale byście się zlitowali. To są bzdety i odpady z amerykańskiej kampanii. Dajcie sobie spokój, kogo w Polsce to interesuje to raz, i dwa kto w Polsce się na to nabierze.

    Odpowiedz
  • jacezar(2016-08-10 12:14) Zgłoś naruszenie 40

    Z ciekawości sprawdziłem i na głownej nytimes, cnn, itp. jest a tym artykuł. Więc to nie wypociny, czy szukanie dziury w całym. Fakt, można byłby podać źródło newsa...

    Odpowiedz
  • ss(2016-08-10 18:28) Zgłoś naruszenie 20

    bil clinton obrazil polakow i prezesa mowiac o dyktaturze putinowskiej w polsce donald ma racje bill do szkoly

    Odpowiedz
  • xl(2016-08-10 18:40) Zgłoś naruszenie 31

    Ludzie odsluchajcie calej wypowiedzi Trumpa a nie wyrywacie jak zwykle zdania z kontekstu. Trumpa "amunicja" przeciw Clintonowej jest zachecenie jak najwiekszej ilosci zwolennikow drugiej poprawki do pojscia na wybory i glosowania wlasnie na niego a nie na Clintonowa , a nie doslowne zabicie Clintonowej . Glos na Trumpa ozaczalby utrzymanie prawa do posiadania broni Sorry ale media juz nie mogly nizej upasc .

    Odpowiedz