Robyg realizuje w Warszawie 13 projektów mieszkaniowych w 8 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Białołęka, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe. Obecnie w Park Wola Residence do nabycia zostały już tylko 3 mieszkania z 310 dostępnych w inwestycji, a ponad 300 z nich jest już przekazanych mieszkańcom.

"Na Odolanach grupa praktycznie zakończyła już swój pierwszy wolski projekt i rozpoczyna kolejny, o znacznie większym zasięgu - zaplanowanym na około 920 lokali. Wraz z zakończeniem Park Wola Residence powstaje zaprojektowany i budowany przez grupę - w porozumieniu z władzami dzielnicy – Park Odolany, który ma służyć okolicznym mieszkańcom przez lata. Ta inicjatywa jest jedną z szeregu podejmowanych przez grupę Robyg na rzecz lokalnych społeczności, gdyż celem firmy jest oddawanie w ich ręce kompleksowych, w pełni zaprojektowanych i funkcjonalnych części miasta, w których życie będzie wygodne i bezpieczne" - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Robyg, Joanna Chojecka, cytowana w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2015 roku wyniosła 2 333 lokale.

(ISBnews)