"Umowa została zawarta na czas nieokreślony i dotyczy dystrybucji oraz promocji testu SARS-CoV-2 RT-Lamp Fast Detection Kit na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Strony określiły umownie prognozowany poziom sprzedaży oraz cenę" - czytamy w komunikacie.

London Europe Group działa na rynku brytyjskim od 1999 roku i jest posiadaczem znaku towarowego Virolizer. Pod znakiem towarowym Virolizer firma prowadzi intensywną sprzedaż artykułów związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

"London Europe Group informuje także, że jest po wstępnych rozmowach z kierownictwem największych lotnisk w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii w sprawie wprowadzenia testu SARS-CoV-2 RT-Lamp Fast Detection Kit do przesiewowego testowania pasażerów" - podsumowano.

Inno-Gene S.A. to grupa spółek działających w obszarach genomiki, diagnostyki genetycznej oraz bioinformatyki. Inno-Gene posiada największą w Polsce ofertę badań genetycznych - dostarcza komercyjne rozwiązania, współpracując z klinikami, laboratoriami oraz gabinetami lekarskimi różnych specjalizacji biotechnologicznych. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

(ISBnews)