Reklama

"Zarząd Asseco Poland informuje, że 23 marca 2021 r. wpłynęła do spółki rezygnacja pana Rafała Kozłowskiego z członkostwa w zarządzie spółki, z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu ze skutkiem od 1 kwietnia 2021 r. Rezygnacja została złożona w związku z decyzją pełnego zaangażowania się w prowadzenie spraw Grupy Asseco Enterprise Solutions i objęciem przez pana Rafała Kozłowskiego funkcji prezesa zarządu w Asseco Enterprise Solutions, a.s. - spółce stojącej na czele tej grupy" - czytamy w komunikacie.

Karolina Rzońca-Bajorek jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, kierunku Finanse i Rachunkowość (Specjalność: Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw). W latach 2012-2014 pracowała w Asseco Poland jako specjalista ds. finansów w dziale sprawozdawczości Grupy Asseco. Następnie, w latach 2014-2015, była ekspertem ds. sprawozdawczości giełdowej w PHZ Baltona. Od 2015 r. w Asseco Poland odpowiada, jako dyrektor działu sprawozdawczości Grupy Asseco, za proces raportowania okresowego oraz wdrożenia i stosowania spójnej polityki rachunkowości w Asseco Poland oraz spółkach z grupy. Od 2019 r., jako dyrektor pionu finansowego Grupy Asseco, zarządza obszarem obejmującym procesy grupowe w zakresie rachunkowości zarządczej i controllingu.

Asseco Poland S.A. specjalizuje się w produkcji i rozwoju oprogramowania. Jest to największy software house z polskim kapitałem, ponad połowę przychodów grupy stanowią rozwiązania własne. Asseco jest szóstym największym dostawcą oprogramowania w Europie.

(ISBnews)