Serwisy tematyczne | Najnowsze

odliczenie PV

28 maja 2020 r.

Ostatni dzwonek na PIT. Ulga termomodernizacyjna w rozliczeniu podatkowym28 maja 2020 r.

To ostatnie dni na złożenie rozliczenia podatkowego za 2019 r. Termin składania PIT-ów przedłużono w tym roku do 1 czerwca. Po raz pierwszy właściciele i współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą odliczyć od dochodu wydatki na termomodernizację i fotowoltaikę. Na co należy zwrócić uwagę?
osiedle mieszkania blok  okna

28 maja 2020 r.

Bezrobocie ma większy wpływ na ceny mieszkań niż PKB28 maja 2020 r.

Realistyczne prognozy sugerują, że w bieżącym roku polska gospodarka skurczy się o mniej więcej 4 proc. - 5 proc. To zupełnie nowa sytuacja w perspektywie ostatnich 30 lat. Tym niemniej, warto sprawdzić, jak ceny krajowych mieszkań zmieniały się w relacji do wahań tempa wzrostu gospodarczego.
pracownicy służb medycznych

27 maja 2020 r.

Morawiecki: "Zapanowaliśmy nad pandemią koronawirusa lepiej niż bogatsze kraje"27 maja 2020 r.

Trzy miesiące temu postawiliśmy sobie jasny cel, choć trudny do zrealizowania - przesunięcie fali zachorowań, aby nie zabrakło łóżek, respiratorów, środków medycznych; ten cel udało się zrealizować; zapanowaliśmy nad pandemią koronawirusa lepiej niż bogatsze kraje - mówił w środę premier Mateusz Morawiecki.
Mateusz Morawiecki

27 maja 2020 r.

Maseczki, wesela, otwarcie kin i teatrów. Rząd otwiera gospodarkę [NOWE ZASADY]27 maja 2020 r.

Zniesienie obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni otwartej, zniesienie limitu liczby osób w sklepach, gastronomii i kościołach, otwarcie kin, teatrów, siłowni i basenów, organizacja wesel do 150 osób - to tylko niektóre z nowych zasad odmrażania gospodarki, które właśnie ogłosił premier Mateusz Morawiecki.
Budowa Nord Stream 2

27 maja 2020 r.

Niemcy: Ambasador USA zapowiada nowe sankcje wobec Nord Stream 227 maja 2020 r.

W wypowiedzi dla środowego wydania dziennika "Handelsblatt" ambasador USA w Niemczech Richard Grenell oświadczył, że Stany Zjednoczone przygotowują nowe sankcje mające udaremnić dokończenie budowy gazociągu Nord Stream 2 z Rosji po dnie Bałtyku do Niemiec.
TVP

27 maja 2020 r.

Braun o powrocie Kurskiego do zarządu TVP: Sytuacja jest sprzeczna z prawem27 maja 2020 r.

Sytuacja powstała w wyniku głosowania trójki PiS-owskich członków Rady Mediów Narodowych jest sprzeczna z prawem, ale radca prawny RMN twierdzi, że wszystko jest w porządku - mówił w środę członek Rady Juliusz Braun, komentując decyzję o powrocie b. prezesa TVP Jacka Kurskiego do zarządu telewizji publicznej.
Gazociąg

27 maja 2020 r.

Oferta Izostalu na 45,9 mln zł netto wybrana w przetargu Gaz-Systemu27 maja 2020 r.

Oferta Izostalu - spółki zależnej Stalprofilu - warta 45,9 mln zł netto (56,5 mln zł brutto) została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu Gaz-Systemu na dostawy izolowanych rur stalowych DN700 dla gazociągu Polska - Litwa (odcinek południowy, zamówienie 3) o długości około 63 km, podała spółka.

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Technologie ››

Media ››

Telekomunikacja ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Ekologia ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Rozrywka ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Turystyka ››

Reklama i marketing ››

Lotnictwo ››

Zdrowie ››

FMCG ››

Edukacja ››

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze