Serwisy tematyczne | Najnowsze

Hyundai Kona

25 maja 2019 r.

A niech mnie Hyundai kopnie [MOTOFELIETON]25 maja 2019 r.

Trzy lata temu premier Mateusz Morawiecki obiecał, że w 2025 r. po polskich drogach będzie jeździł milion samochodów elektrycznych. Żeby ten ambitny cel osiągnąć, to koncerny muszą sprzedać, a klienci kupić jeszcze jedyne 999 127 aut. Pestka! Bo lada chwila będziemy mieli własny pojazd na prąd.
Budowa

24 maja 2019 r.

Truskolaski: Lex deweloper niszczy ład przestrzenny w gminach 24 maja 2019 r.

Senat pracuje nad poprawkami do ustawy powszechnie zwanej lex deweloper. Wydaje się, że cel jest uzasadniony, by mieszkań było więcej. Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku nie ma jednak wątpliwości: - Ustawa lex deweloper wchodzi z butami w kompetencje samorządu. Niszczy ład przestrzenny w gminach - mówi w rozmowie z redaktorem naczelnym DGP.
Lotnisko w Katowicach

24 maja 2019 r.

Lotniska regionalne napędzają lokalną ekonomię 24 maja 2019 r.

Samolot stał się naturalnym narzędziem podróży, ludzie chcą szybko i bezproblemowo dolecieć do miejsca docelowego, bez stania w kolejkach czy opóźnień. Ruch lotniczy stale się zwiększa – stwierdził Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Słowa te padły podczas konferencji Airports Council International (ACI), ciała zrzeszającego regionalne europejskie porty lotnicze.
Moskwa

24 maja 2019 r.

Moskwa i Białoruś: Trwają rozmowy o wznowieniu tranzytu ropy24 maja 2019 r.

Premier Białorusi Siarhiej Rumas rozmawia w piątek w Moskwie z szefem rosyjskiego rządu Dmitrijem Miedwiediewem o wznowieniu tranzytu ropy Przyjaźnią do Europy Zachodniej i rekompensatach dla Białorusi za straty z powodu zanieczyszczenia ropy płynącej z Rosji.
Mierzeja Wiślana

24 maja 2019 r.

Jest pozwolenie na część inwestycji przekopu Mierzei Wiślanej24 maja 2019 r.

Pozwolenie wodnoprawne na przekop Mierzei Wiślanej w części zlokalizowanej w woj. warmińsko-mazurskim wydało RZGW Wody Polskie - poinformował PAP rzecznik gdańskiego oddziału Bogusław Pinkiewicz. To jedna z decyzji niezbędnych, by rozpocząć budowę drogi wodnej.
Orlen, paliwa

24 maja 2019 r.

UOKiK: Coraz lepsza jakość paliw ciekłych w Polsce [BADANIE]24 maja 2019 r.

Z roku na rok poprawia się jakość paliw ciekłych w Polsce. W 2018 r. norm nie spełniało 1,90 proc. próbek benzyn i oleju napędowego pobranych na stacjach benzynowych, to mniej niż rok wcześniej - wskazał prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Marek Niechciał.

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Technologie ››

Media ››

Telekomunikacja ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Ekologia ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Rozrywka ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Turystyka ››

Reklama i marketing ››

Lotnictwo ››

Zdrowie ››

FMCG ››

Edukacja ››

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze