Serwisy tematyczne | Najnowsze

mieszkanie1

15 listopada 2019 r.

Polska bezdomna. Do dogonienia unijnej średniej potrzebujemy miliona mieszkań15 listopada 2019 r.

Aby Polska osiągnęła do 2030 r. poziom średniej unijnej ws. dostępności mieszkań, musi powstać prawie 1 mln lokali ponad to co buduje rynek - ocenił szef PFR Nieruchomości Mirosław Barszcz. Dodał, że to koszt ok. 300 mld zł, dlatego bez inwestorów prywatnych wykonanie planu nie będzie możliwe.

15 listopada 2019 r.

Elektromobilność czyli paliwo dla metropolii15 listopada 2019 r.

Zeroemisyjna rewolucja, to już nie ciekawostka do obserwowania. To – w połączeniu z innymi, komplementarnymi działaniami – plan dający impuls do rozwoju miast. Kto ją zlekceważy, zostanie w tyle.
Emisje CO2

15 listopada 2019 r.

Energetyczna porażka Polski? Możemy nie spełnić żadnego z unijnych celów15 listopada 2019 r.

Polska jest na najlepszej drodze, by jako jedyne państwo w UE nie spełnić wszystkich trzech celów pakietu energetyczno-klimatycznego w 2020 r. Co udało się zredukować w energetyce, zostało wyemitowane w transporcie. Nowe ministerstwo ds. klimatu będzie musiało ostro zabrać się do pracy, by Polska nie musiała za to zapłacić.
Pieniadze, ekologia

15 listopada 2019 r.

Świat finansów wspiera sustainable finance i circular economy. Polska też15 listopada 2019 r.

Zmiany klimatyczne to poważny problem, który dotyczy wszystkich bez wyjątku. Największe instytucje finansowe świata nie mają wątpliwości, że tylko wspólne i zdecydowane działania mogą zapewnić przetrwanie naszej cywilizacji. Sustainable finance, czyli zrównoważone polityka finansowa uwzględniająca potrzeby społeczne i środowiskowe, to dzisiaj podstawowy fundament działania liderów rynku finansowego na świecie, ale także w Polsce.
Podstawowa opieka zdrowotna w liczbach

14 listopada 2019 r.

Lekarz 24/7 – czy to w ogóle ma sens?14 listopada 2019 r.

Ułatwienie dla pacjentów czy krok w kierunku 24-godzinnego POZ? Lekarze przekonują, że przy obecnych zasobach sprzętowych i kadrowych wprowadzenie teleporady niewiele zmieni. Dyrektorzy szpitali liczą jednak, że większa dostępność lekarzy rodzinnych odciąży oddziały ratunkowe

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Technologie ››

Media ››

Telekomunikacja ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Ekologia ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Rozrywka ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Turystyka ››

Reklama i marketing ››

Lotnictwo ››

Zdrowie ››

FMCG ››

Edukacja ››

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze