Serwisy tematyczne | Najnowsze

Przewidywana liczba aut autonomicznych i w systememi wspomagania kierowców

18 lipca 2019 r.

Nadchodzi era autonomicznych aut. Trzeba na nowo zaprojektować opony, reflektory i siedzenia18 lipca 2019 r.

Ciężko precyzyjnie określić, kto i kiedy wynalazł pierwsze koło, ale dziś przemysł samochodowy odkrywa je na nowo. A dokładniej opony na kołach, które teraz mają stać się "inteligentne". Projektowane są też naszpikowane czujnikami reflektory, siedzenia i szyby w autach. Wszystko po to, by przygotować się do rewolucji w transporcie, jaką niosą pojazdy autonomiczne.
Korzystanie z Internetu

18 lipca 2019 r.

Ukraina w smartfonie: czy to realne?18 lipca 2019 r.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zelenski zapowiada szybki skok technologiczny i pełną cyfryzację państwa. Dotychczasowe osiągnięcia w tej dziedzinie nie nastrajają jednak optymistycznie.
selfie

17 lipca 2019 r.

Bank Pekao umożliwi założenie konta firmowego 'na selfie'17 lipca 2019 r.

Bank Pekao jako pierwszy w Polsce wdrożył prosty, wygodny i krótki proces otwierania konta online dla mikroprzedsiębiorców, bez konieczności wizyty w oddziale. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mogą otworzyć konto firmowe zdalnie, na swoim komputerze przez "selfie", poinformował bank.
blok

17 lipca 2019 r.

Czy ceny mieszkań w Polsce mogą spaść?17 lipca 2019 r.

Pewnie wszyscy przymierzający się do zakupu mieszkania, nie tylko w Warszawie, ale w większości polskich miast zadają to samo pytanie: czy ceny mieszkań spadną? Obawiam się, że nie mam dla nich optymistycznej odpowiedzi - pisze Wojciech Bartosik, analityk Michael/Ström Dom Maklerski.
smog

16 lipca 2019 r.

Kowalczyk: na "Czyste Powietrze" chcemy pozyskać z UE 30 mld zł16 lipca 2019 r.

W przyszłej perspektywie na lata 2021-2027 chcemy uzyskać 30 mld zł na realizację programu antysmogowego Czyste Powietrze - poinformował we wtorek minister środowiska Henryk Kowalczyk. Zapowiedział, że co roku mają być zaostrzane normy ostrzegania o smogu.
Sieć 5G

16 lipca 2019 r.

Wiceminister cyfryzacji: nie wiadomo kiedy w Polsce wejdzie sieć 5G16 lipca 2019 r.

Nie wiadomo kiedy w Polsce wejdzie sieć 5G, megaustawa jej nie wprowadza, wprowadzą ją operatorzy - powiedziała we wtorek w Sejmie wiceminister cyfryzacji Wanda Buk. Dodała, że nie ma dowodów na szkodliwość pól elektromagnetycznych, która występuje w technologii piątej generacji.

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Technologie ››

Media ››

Telekomunikacja ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Ekologia ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Rozrywka ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Turystyka ››

Reklama i marketing ››

Lotnictwo ››

Zdrowie ››

FMCG ››

Edukacja ››

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze