Lokum Deweloper wprowadził do oferty 98 lokali w ramach os. Lokum Villa NovaWarszawa, 05.03.2019 (ISBnews) - Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży 98 apartamentów w ramach inwestycji Lokum Villa Nova we Wrocławiu, podała spółka. Zakończenie realizacji inwestycji zaplanowano na III kw. 2020 r., a przekazanie apartamentów mieszkańcom do końca 2020 r.

Na terenie inwestycji powstanie sześć 3-piętrowych budynków wraz z zagospodarowaniem otoczenia, halą garażową i komórkami lokatorskimi. Do wyboru są głównie apartamenty 3- i 4-pokojowe, o metrażach od 58 do 105 m2. W ofercie jest także kilkanaście mieszkań 2-pokojowych o powierzchni od 46 do 56 m2. Ceny zaczynają się od 7 600 zł brutto za m2, podano.

"Lokum Villa Nova będzie eleganckim, kameralnym miejscem o niepowtarzalnym charakterze. Niska zabudowa i niewielka liczba mieszkańców każdego z budynków zapewnią poczucie prywatności. Starannie zaprojektowana roślinność i mała architektura w częściach wspólnych osiedla w połączeniu ze spokojną okolicą to idealne warunki do komfortowego zamieszkania. Tak jak w przypadku naszych wcześniejszych inwestycji, gwarantujemy wysoką jakość wykonania, nad którą będzie czuwał doświadczony zespół inżynierów. Planując strukturę i układy apartamentów, staraliśmy się odpowiedzieć na potrzeby rynku - na większe metraże i nowoczesne układy" - powiedział prezes Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Lokum Deweloper, oprócz osiedla Lokum Villa Nova, realizuje obecnie dwie inne inwestycje we Wrocławiu: VIII, IX i X etap wrocławskiego osiedla Lokum di Trevi przy ulicy Gazowej na Tarnogaju oraz projekt Lokum Vena, usytuowany nieopodal Rynku, przy skrzyżowaniu ulic Prusa i Poniatowskiego, łączący nowoczesną zabudowę z rewitalizowanymi XIX-wiecznymi obiektami. Spółka sukcesywnie poszerza także swój bank ziemi, który pozwala obecnie na realizację około 10 000 lokali.

Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. W 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW.

(ISBnews)