Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziewięć wykresów, które pokazują, jak bardzo brexit podzielił Wielką Brytanię

14 stycznia 2019, 06:25
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Brexit będzie miał poważne konsekwencje dla wszystkich stron, zwłaszcza jeśli, zgodnie z oczekiwaniami, szefowa brytyjskiego rządu nie zdoła zagwarantować parlamentarnego poparcia dla wynegocjowanej umowy. Inne opcje - brexit bez umowy, opóźnianie brexitu lub nawet pozostawanie w UE - nie mają wyraźnej większości wśród wyborców. Poparcie dla brexitu spadło w 2018 r., jednak sondaże pokazują, że zwolennicy pozostania w Unii Europejskiej też nie mają znaczącej przewagi. W porównaniu do 2016 r. szala tylko nieznacznie przechyliła się na stronę unionistów.
Brexit będzie miał poważne konsekwencje dla wszystkich stron, zwłaszcza jeśli, zgodnie z oczekiwaniami, szefowa brytyjskiego rządu nie zdoła zagwarantować parlamentarnego poparcia dla wynegocjowanej umowy. Inne opcje - brexit bez umowy, opóźnianie brexitu lub nawet pozostawanie w UE - nie mają wyraźnej większości wśród wyborców. Poparcie dla brexitu spadło w 2018 r., jednak sondaże pokazują, że zwolennicy pozostania w Unii Europejskiej też nie mają znaczącej przewagi. W porównaniu do 2016 r. szala tylko nieznacznie przechyliła się na stronę unionistów. / Forsal.pl
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • GW
    2019-01-14 14:18:40
    bardzo źle przygotowana prezentacja, nieczytelna!!!
    1
Reklama

Zobacz więcej