statystyki

Robyg wprowadził do sprzedaży 98 mieszkań w II etapie Stacji Nowy Ursus

6 września 2016, 11:55 | Aktualizacja: 06.09.2016, 15:29
Źródło:ISBnews

Grupa Robyg rozszerza swoją warszawską ofertę o mieszkania w kolejnym etapie Stacji Nowy Ursus, poinformowała spółka. Ok. 98 lokali o metrażach 29-75 m2 jest już dostępnych w sprzedaży, podano również.

Reklama

Reklama
"Niesłabnące zainteresowanie Ursusem oraz mieszkaniami kwalifikującymi się do programu MdM sprawiły, że uruchamiamy sprzedaż kolejnego etapu Stacji Nowy Ursus. Ceny lokali w Stacji Nowy Ursus są niezwykle atrakcyjne - biorąc pod uwagę średni koszt metra kwadratowego w Warszawie. Nasza oferta w Ursusie w pełni kwalifikuje się do rządowego programu MdM" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Oscar Kazanelson, cytowany w komunikacie.

Wszystkie mieszkania w kolejnym etapie inwestycji są w jednakowej cenie - 5 899 zł/m2, podano również.

"Rozpoczęcie budowy kolejnej fazy Stacji Nowy Ursus planowane jest na IV kwartał 2016, natomiast zakończenie realizacji inwestycji na IV kwartał 2017" - czytamy w komunikacie.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. Kontraktacja mieszkań w 2015 roku wyniosła 2 333 lokale.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze