statystyki

Hubert Komorowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa LPP

6 września 2016, 11:30 | Aktualizacja: 06.09.2016, 15:34
Źródło:ISBnews

Hubert Komorowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa LPP, poinformowała spółka. Rezygnacja jest podyktowana względami osobistymi, podano również.

Reklama

Reklama"Pan Hubert Komorowski zamierza rozpocząć własną działalność gospodarczą poza branżą odzieżową. Wiceprezes pracował w LPP od 2000 roku, a od 2009 roku był członkiem zarządu. Nadzorował w LPP pracę marek House, Mohito i Sinsay" - czytamy w komunikacie.

Ustępujący wiceprezes do końca roku pozostaje do dyspozycji spółki w funkcji doradczej. Pozwoli to na zamknięcie prowadzonych projektów i płynne przekazanie obowiązków prezesowi zarządu Markowi Piechockiemu, który przejmie nadzór nad markami Mohito, House i Sinsay. Rada nadzorcza LPP nie planuje w najbliższym czasie powołania nowego członka zarządu, podano również.

LPP zarządza 6 markami modowymi - Reserved, Cropp, House, Mohito, SiNSAY i Tallinder (sklepy tej marki będą funkcjonowały do końca lutego 2017 r.). Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku. Skonsolidowane przychody LPP ze sprzedaży sięgnęły 5,13 mld zł w 2015 r.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze