statystyki

Atal ma pozwolenie na budowę IV etapu Francuska Park w Katowicach

14 września 2016, 12:13 | Aktualizacja: 14.09.2016, 13:19
Źródło:ISBnews

Atal uzyskał pozwolenie na budowę IV etapu Francuska Park w Katowicach, poinformowała spółka. W tej fazie projektu powstają 53 mieszkania o powierzchniach 41,35-100,11 m2 oraz 6 lokali handlowo-usługowych rozmiarach 27,24-80,95 m2, podano także.

Reklama

Reklama"Naszym celem jest stały wzrost liczby mieszkań w ofercie. Chcemy jak najpełniej odpowiadać na zapotrzebowania rynku, stąd nasze inwestycje są tak zaplanowane, by mieszkania były atrakcyjne dla szerokiego spektrum kupujących. Strategia Atal zakłada nie tylko regularne poszerzanie portfolio w realizowanych osiedlach, ale także stałą dywersyfikację inwestycji. Wiąże się to z uruchamianiem kolejnych projektów w miastach, gdzie jesteśmy obecni, jak i wejściem na nowe rynki. Atal będzie jedynym deweloperem obecnym we wszystkich dużych aglomeracjach w Polsce" - powiedział prezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Termin zakończenia budowy przewidziano na I kwartał 2017 r., a datę oddania do użytkowania na II kwartał 2017 r., podano również.

"Ceny wynoszą od 5 400 zł brutto za m2, a na najwyższym piętrze od 5 600 zł" - czytamy w komunikacie.

Francuska Park został podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie łącznie 739 mieszkań w 10 budynkach. Będą one posiadały od czterech do ośmiu pięter, podano również.

"W aktualnej ofercie sprzedaży mamy inwestycje deweloperskie realizowane w Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu oraz w Warszawie. Od sierpnia prowadzimy również projekt w Gdańsku. To z kolei pozwala na dalsze zwiększanie sprzedaży, a także na większą niezależność od zmienności koniunktury na poszczególnych rynkach" - powiedział Juroszek.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze